Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Puska me ubila sto nisam gledala do kraja...
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Svaka cast devojci, preskocila preko ograde, odigrala poen sa Rogerom, i odmah trazila sliku sa njima iskoristila trenutak u potpunosti
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • To nas Sharda fura, zali se sto nije gledala a sinoc igrala tenis s Rogerom cccc
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nisam to bila ja, ja ga cekala sa peglom al coveku je bilo do djuskanja ovog puta
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Jedan od trejdmarkova pocetka sezone do AOa osim 5 turnira iz serije 250, jesu i egzibicije.

            Mubadala World Tennis Championship



            Nezvanicno otvaranje sezone je vec postala tradicija u Abu Dabiju. Odrzava se vec 5. sezonu zaredom i svake godine dovodi velike najvece zvezde svetskog tenisa. Ove godine ce igrati Djokovic, Marej, Nadal, Ferer, Berdih i Tipsarevic. Federera po prvi put nema. Titulu brani Djokovic koji je pobedio Ferera prosle godine. Igra se 3 dana, od 27. do 29. decembra. Prvog dana igraju Ferer-Berdih i Marej-Tipsarevic, drugog dana Djokovic protiv pobednika meca Ferer-Berdih i Nadal protiv pobednika meca Marej-Tipsarevic. Treceg dana je finale i mec za trece mesto. Prenosi naravno na Sport Klubu.


            Hopman Cup



            Omiljena egzibicija. Odrzava se od 1989. godine. Takmicenje se sastoji iz 2 grupe od po 4 tima i pobednici grupa idu u finale. U grupi A su Australija (Tomic i Barti), Italija (Sepi i Skijavone), Srbija (Djokovic i Ivanovic), Nemacka (Has i Petkovic). U grupi B su Francuska (Tsonga i Johanson), Juzna Afrika (Anderson i Scheepers), Spanija (Verdasko i Medina Gariges) i SAD (Izner i Venus Vilijams). Ceska nece braniti titulu. Srbija nikako da odnese pehar, ali neka se 2011. godina ponovi i necu se zaliti. Prvi put ce se Hopman kup odrzati u Pert Areni koja je otvorena pre 2 meseca. Turnir se odrzava od 29. decembra do 5. januara i prenosi su na Sport Klubu.


            AAMI Kooyong Classic



            Sistem je isti kao i u Abu Dabiju, jedina je razlika sto ovde ucestvuju 8 igraca tako da niko nije slobodan. Ucestvuju Raonic, Monako, Tipsarevic, Bagdatis, Hjuit, Nisikori, Del Potro i jos se ne zna ime poslednjeg ucesnika. Australijanci su poceli da dominiraju ovde, poslednje 2 godine uzimaju titulu. Turnir se odrzava od 9. do 12. januara. Titulu nece braniti Tomic. Mozda je poslednji ucesnik Matosevic, cisto da osiguraju dominaciju australijanskog tenisa.
            Last edited by Dusan; 23-12-12, 18:13.

            Comment


            • Jel ce sport Klub prensoiti i Kooyong

              Comment


              • Prosle godine je prenosio, ne znam jos uvijek oce li ove. Ali imamo potvrdu za Abu Dhabi i HC, kao i za ATP Brisbane, Chennai, Auckland, Sydney i WTA Auckland. Doha ide na ESu kao i uvijek.

                Ove egzibicije su sjajne, posebno Abu Dhabi i HC, tu se bas ozbiljno igra i ko tu ne bude u formi tesko ce biti i na AOu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Prosle godine je prenosio, ne znam jos uvijek oce li ove. Ali imamo potvrdu za Abu Dhabi i HC, kao i za ATP Brisbane, Chennai, Auckland, Sydney i WTA Auckland. Doha ide na ESu kao i uvijek.

                  Ove egzibicije su sjajne, posebno Abu Dhabi i HC, tu se bas ozbiljno igra i ko tu ne bude u formi tesko ce biti i na AOu.
                  A trebalo bi i Kujong da prenose, tj. ja se nadam, jer mi je bas omiljena egzibicija. Plus Delpo igra
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ovo igranje Djokovica na dve egzibicije moze biti mac sa dve ostrice.Dobro je za ulazak u ritam i pravu formu,a s druge strane ne valja se preforsirati nakon duge pauze.
                    Mada moram da priznam da me vise interesuje Nadal od Djokovica

                    Ja se ne secam da su prenosili Kujong,cini mi se da su samo snimci isli,ali to sam se ja verovatno nesto zeznuo
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Islo je direktno...
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Isli su prenosi, problem je bila kisa pa je bilo masu prekida, a i poklapanja sa ostalim turnirima tako da nismo bas ispratili kako treba.
                        Abu Dhabi ce za Novaka biti veci i bolji test. Na HCu ne moze niko ozbiljnije da ga ugrozi i testira
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nema sumnje da ce biti bolji testovi na Ao,jer su to sve igraci koji pretenduju na visok plasman i top 10 igraci.HC ne znam ni sto igra ali imace minimum 6 dodatnih meceva
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • evo sta je Toni Nadal rekao, ali posto sam ja i dalje skroz nepoverljiva prema tom timu, ne znam sta da mislim ne bi me cudilo da je on skroz spreman, ali namerno daju ovakve izjave...

                            Toni Nadal:"Rafael will be in Abu Dhabi and Doha.Our idea is go to Melbourne but we'll see what happens"
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nadalu i stricu nista ne vjerujem, ne vjerujem da bi se vracao uopste ako je nespreman. Ali to je njihova oprobana taktika, na terenu ce se sve vidjeti
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da jeste spreman,zato je i uzeo ovoliko meceva da igra,pokusace da udje u formu kako bi uradio nesto na AO,jer da je tamo otisao bez meceva,ne bi nista napravio,to je jasno
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X