Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja necu ni da gledam egzibicije ako nisu ozvuceni, a pogotovo ne ako su skroz ozbiljni. Kao da nije dosta ozbiljnog tenisa tokom citave godine.

    Comment


    • Dosli ljudi da gledaju tenis, a ne zezanciju...da im je do zezancije isli bi na stand up komediju

      Comment


      • Ma nisu ni veterani ozvuceni kad igraju GSove pa opet naprave sou svaki put... ccc trebaju sta nauciti od brata behrania
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • nisam ni ja za ono totalno glupiranje, ali jucerasnji mec je bio bas kako treba
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • A da im je do tenisa, gledali bi normalne turnire, a ne 'vako. Mogli bi bar malo poena za publiku, a ne mutavo, ali dobro, to su Federer i Has.

            Zato ja i fudbaleri Munchester Citu-ja i Munchester United-a gledamo finale X-factora, samo sto oni uzivo, a ja se mucim s streamom.

            Comment


            • Tesko je naci balans...recimo Delic i Dzumhur su me bas iznervirali u Sarajevu kad su pretjerivali sa zezanjem

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Tesko je naci balans...recimo Delic i Dzumhur su me bas iznervirali u Sarajevu kad su pretjerivali sa zezanjem
                Kad je to bilo hahah?

                Ja znam Damira dosta dobro, cak sam i prebacivao s njim par puta i odradio trening, ali ne mogu reci da se sjecam egzibicije njega i delica u SA..

                Inace kada trenira, ne smije puno da se zajebaje inace bi mu Neno glavu otkinuo
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Prosle godine kad je Bek predao Delicu finale turnira prije meca...pa Damir uskocio da za raju odrade jedan set

                  Comment


                  • Uh to je davno proslo vrijeme hahah..

                    Damir je super momak, raja prava
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ma nisu ni veterani ozvuceni kad igraju GSove pa opet naprave sou svaki put... ccc trebaju sta nauciti od brata behrania
                      On je nenadjebiv sto se tice egzibicija, pravi je tata. Presmijem se kad ga gledam
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Volio bih vidjeti egzibiciju Behrania i Federera, ali da su ozvuceni.. to bi sou pravi bio
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Spavam
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Zavrsavaj ovo Role, treba se cuvati za Delpa

                            Iz ovih egzibicija slutim dosta ravniji FH naredne godine
                            Last edited by shminka; 09-12-12, 21:14.

                            Comment


                            • E sada ce Roger obuci brazilski dres sa natpisom Federinjo....
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment


                              • Gde je Vladan da vidi svu ovu harizmu koja prosto vristi iz Hasa u ovom mecu
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X