Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa da znaš i meni

    jbt,već sam zaboravio i publiku i sve

    ova trojivca su super što su došla iako nas razapinju strani novinari,koji su šokirani,ne mogu da veruju etc

    ono što je muratoglu napravio mi se ništa ne sviđa,al dobro
    Wizard

    Comment


    • Last edited by Joker; 15-06-20, 12:42.

      Comment


      • Ovo ti je tviter Pogresan tag si stavio, ubaci brojeve izmedju [tw][/tw ] (bez razmaka u drugoj zagradi)

        EDIT: ^

        Last edited by Mr. Wolf; 15-06-20, 12:30.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Brao, jeste.. ali meni ne radi ni tviter. Evo vidji.

          edit: Vidji, proradi! Pa sta je ovo... prvo mi prazan post, refreshujem, nista se ne desava.. Izadjem sa stranice, ponovo udjem i eto ga. Svasta...
          Last edited by Joker; 15-06-20, 12:45.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Brao, jeste.. ali meni ne radi ni tviter. Evo vidji.

            edit: Vidji, proradi! Pa sta je ovo... prvo mi prazan post, refreshujem, nista se ne desava.. Izadjem sa stranice, ponovo udjem i eto ga. Svasta...
            Obicno je dovoljan refresh stranice samo.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • wow,ako rotenberg vidi...svrsnuce
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by Kulambara View Post
                pa da znaš i meni

                jbt,već sam zaboravio i publiku i sve

                ova trojivca su super što su došla iako nas razapinju strani novinari,koji su šokirani,ne mogu da veruju etc

                ono što je muratoglu napravio mi se ništa ne sviđa,al dobro
                Ono sto je Mouratoglu napravio je sranje nevidjeno, veze sa tenisom ima samo zato sto imaju reket, loptice i mrezu

                A evo i u Zadru ce biti publike

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bas im to partijanje od nocas nije bilo potrebno nikako. Zarazio li se neko od njih cetvorice, nahebasmo svi od zapadnih medija
                  Kljakavi BenR. je najmanja briga, ima tu mnogo ozbiljnijih igraca od njega.


                  Meni je ceo dogadjaj bio fenomenalan.
                  Zao mi je mnogo sto nisam bila juce Fak! Ali pored svega ugrabila ipak 2 dana.

                  Organizacija je bila odlicna, a publika ohmg, pa svaka cast. Odusevila me i brojnost i ponasanje i postovanje prema svakom igracu. Iako je ovo humanitarni, revijalni turnur, ipak de Srbina neko da pobedi kod kuce ili da dodje Sasa do linije i zagleda sumnjicavo trag da li je bio aut ili ne i naravno nijedan zvizduk, nijedan los potez, odusevljena sam i prepoznavanjem kada je trebalo da prestanu sa aplauzom, kada da podignu atmosferu, svaki majstorski potez ispracen maestralno, bez obzira ko ga odradio... Sta? Kakvi Nemci, Holandjani, Svedjani i njihovi turniri... ma caraki me sugradjani iznenadili i odusevili [emoji41][emoji41][emoji41]

                  U subotu neko iz publike viknuo aut (zenski glas) na sumnjivu lopticu, sa svih strana krenulo šššššššššsšššš to se nikada nije desilio, ajd DC nego ni na SO.

                  To mi je apsolutno utisak, a naravno najlepse nesto i najbolje je Novak. Koliko je on srecan bio zbog svega, koliko mu je ovo znacilo, boze kakav covek [emoji173] Jedan u milijardu [emoji173]

                  Tek mecevi i sam tenis, visok nivo i pored pauze, svaka cast svim momcima, izuzev sto je bas steta za Dzumija i Ducija, od prvog ne videsmo nista. Valjda ce da se oporavi do meca u Sarajevu.

                  I naravno to sto CG nije dala dozvolu, mehhh de ce im dusa, ebala ih politika.

                  Fotke od petka, sa previse zuma bila sam u parteru, pored ulaza na teren od subote imam samo selfije [emoji14] sa tribine nasuprot kameri.



                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment





                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Joshmore, oglasio ti se Ben, ovo je jedan od odg

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja se samo nadam da Ben i ti ostali ne budu u pravu
                        Ali sve racunam da nije Djokovic toliko lud da dovede ove zvezde, pusti toliko karata, a da nije imao tacne informacije
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Sigurno da strepimo, jer je sve vise zarazenih sa raznih proslava, slavlja i sl, zvanicna statistika naravno laze.
                          E sad pitanje kako su i ova trojica pristali na tako nesto, jer ipak oni peskiri, grljenje na mrezi, pa zatim ti izlasci, pogotovu sinocno partijanje....mehhh nek nam je B u pomoci, mislim da su njih cetvorica izasli ok, a narod ko sisa, niko ih nije terao da idu tamo

                          Sem sto je Novak tako opusten u svoje mehanizme zastite i kako ce tek da se svrcka po regionu... ufff ne znam sta da kazem
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ja se samo nadam da Ben i ti ostali ne budu u pravu
                            Ali sve racunam da nije Djokovic toliko lud da dovede ove zvezde, pusti toliko karata, a da nije imao tacne informacije
                            Rizik uvek postoji. Samo je pitanje koliki je. Oni su procenili da nije previliki. A i ti sa njima, posto si isla na istu tu egzibiciju. Na primer, da li bi pre sedela u kuci naredna 2 meseca, ili zivela skroz normalno, sa sansom od 1% da se zarazis od virusa?
                            Inace izgleda da ce ipak da se igra US Open, sto su po meni odlicne vesti.

                            Comment


                            • Ja sam otisla jer sam procenila da je rizik prihvatljiv, samo kazem da se nadam da ne ispadne na kraju Ben u pravu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Je l gledao neko ovaj turnir sto Janko organizuje?
                                Koliko vidim prenosi su na Areni...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X