Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece Andy da se zamara mnogo pred Dohu, tako je i Novak predao F 2015..
    A Goffin mukica se raduje kao da je dobio takmicarski mec
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Na njihovom nivou svaka pobeda ja važna
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Рафа пушта неке бркове?
        sigpic

        Comment


        • Ozbiljno izgleda Rafa,ali tako je izgledao i prosle godine na ovoj egzibiciji.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Рафа решио да избрука ове новокомпоноване?
            sigpic

            Comment


            • Dobar , ima da uzme Brisbane
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Krvavi radnik, pitanje je samo ima li u sebi dvije nedelje top nivoa za Slem. U svakom slucaju Djokovic moze mnogo toga da uci od Nadala sto se shvatanja i pristupa samoj igri tice.
                sigpic

                Comment


                • Mozda bi i Djokoivc ovako igrao exo kada dve godine ne bi prosao u drugu nedelju slama a svako malo bio van takmicenja.

                  Novak nije krvav radnik bio par meseci sto ponistava sve ranije
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Novak je jedan od najboljih u istoriji i fizicki vjerovatno najspremniji teniser svih vremena, sto automatski znaci da je krvavi radnik, ali njegov pristup tenisu za sve ove godine ipak ne moze da se mjeri sa Nadalovim. Od 2007. do danas Novak mozda 4-5 godina ima pristup koji Nadal ima od 2004. do danas. Naravno krajnje je impresivno sto je Novak u istoriji tu dje jeste, ali sad izgleda kao da ce potpuno da zakoci, sto je velika steta jer je u najboljim danima jos uvijek.
                    sigpic

                    Comment


                    • Videcemo

                      Nego Milos zaboravo BH sa kraja prosle sezone
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Odlicno deluje Rafa, naravno pitanje je moze li to preneti u takmicarski tenis. Do AO-a svi ce verovatno dostici odredjenu formu mada se vidi da je on trenutno mozda I najspremniji.

                        Ne znam na sta ce to liciti I kako ce fizicki ispratiti igru u 5 setova.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Krvavi radnik, pitanje je samo ima li u sebi dvije nedelje top nivoa za Slem. U svakom slucaju Djokovic moze mnogo toga da uci od Nadala sto se shvatanja i pristupa samoj igri tice.
                          Mislim da Rafa na 5 setova na betonu nema više šta da traži protiv Novaka, Mareja, pa čak i Nišikorija.
                          Sa ostalima bi možda i mogao nekako na iskustvo.
                          Danas je dobar, ali pitanje je da li je zato što je baš dobar ili ima i Miloševog udela (prosečna igra, posebno u prvom setu)...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Umije Nadal protiv Mareja, njemu je Djokovic problem. S Endijem i Rodzerom bi se vjerujem izborio, ipak je za njih penicilin.
                            sigpic

                            Comment


                            • Marej je unapredio igru, ne bih ja njega otpisivala sa ovakvim Rafom naredne sezone.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Nemojte potcenjivati Endija, previse je lik napredovao, prvi je teniser sveta, samopouzdanje je tu, sve je tu. Prosle dve godine osetna je razlika izmedju njega i Nadala, narocito kod servisa i riterna, i ako tako stvari stoje Nadal nema sta da trazi protiv njega. E sad vidjecemo, mnogo toga zavisi i od Rafe, bude li on fizicki i igracki ok onda moze protiv Endija naravno jer je bolji igrac od njega. Za sad ova dva dana Rafa izgleda sasvim ok, odlicno udara FH, BH, stabilan je u razmenama, ali nista to ne znaci jer je ovo egzibicija. Pravo cemo videti u Brizbejnu i naravno na AO. Mene jako puno zanima kako ce Rafa reagovati na duge meceve, odnosno sta ce raditi u trece setove i pete setove (na slemovima naravno), jer zadnje dve sezone govor tijela i igra bila katastrofalna u tim situacijama. Poraze od Verdaska, Puja i jos par tenisera koji nisu njegove klase su zabrinjavajuci.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X