Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pfff, kakva tri poena. Ne moze Nadal da izdrzi tempo sa osnovne, bas se lepo videlo u onoj duzoj razmeni. Novak ga je prosto samleo.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Navrase šta ti taj broj predstavlja, nisam baš u toku?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Piece of cake. Velika razlika u klasi
        sigpic

        Comment


        • Sat vremena, kao da igra protiv Darcisa
          sigpic

          Comment


          • Vladane, nisam mislio da se sprdaju, ali samo da budu malo kreativniji. Ovako dobijemo mlak polu-takmicarski mec, jer nema nikakav takmicarski znacaj, a nema ni nekih preterano zanimljivih desavanja.

            Comment


            • Djokovic nema milosti prema publici, covece ljudi su platili da gledaju
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Teško Nadal sa ovakvom igrom može do Novaka u Pekingu.

                Comment


                • Prevelika razlika u formi i dvoranski uslovi,ne znam sta ste ocekivali.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Nikad lakse zaradjeno milionce

                    @Olja
                    Ccc Najveci broj poena na ATP listi u istoriji
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Znaci ko se primakne princezi tu do 10 metara mora da kleci. WTF???
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Navras 16145 View Post
                        Nikad lakse zaradjeno milionce

                        @Olja
                        Ccc Najveci broj poena na ATP listi u istoriji
                        pazi stvarno
                        ajde, kako bi likovao nad tim brojem još koji put, da te nisam sada pitala...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nisam gledala, ali 2 seta ispod sat vremena, na egzibiciji
                          pa to se obicno igra u 3 seta sa atraktivnim poenima, da publici bude zanimljivo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Koja se to egzibicija igra na 3 dobijena? Ili si mislila na 3, u smislu da igraci "nameste" da igraju 3?

                            Comment


                            • Gledao sam prvih 7 gemova i smenio program zasto sam znao da ce to biti laganih 2-0. Cisto me zanimalo dali se Nadal bar promil popravio u igri, ali naprotiv, on nazadovao, propao kao Grcka. Na riternu ne moze apsolutno NISTA, defanzivno nije NULA nego je u minusu, o drugo i mi se ne prica. Da nije bila egzibicija izgubio bi sa mnogo vise razlike ali dobar je covek Djokovic, human pre svega.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Gledao sam prvih 7 gemova i smenio program zasto sam znao da ce to biti laganih 2-0. Cisto me zanimalo dali se Nadal bar promil popravio u igri, ali naprotiv, on nazadovao, propao kao Grcka. Na riternu ne moze apsolutno NISTA, defanzivno nije NULA nego je u minusu, o drugo i mi se ne prica. Da nije bila egzibicija izgubio bi sa mnogo vise razlike ali dobar je covek Djokovic, human pre svega.
                                Humani Nole, nije hteo mnogo jako.
                                Dobar je Raf covek pre svega, pa nije ni u redu da ga mnogo jako izudara.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X