Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by delgado View Post
    Trazi trejd Lebrone, bezi od ovih jadnika... Smejurija od tima, nisu mogli da pogode 300 otvorenih suteva, imali +4 i nisu dali kos 10 minuta, govna jedna
    Polako covece, nije finale.

    Comment


    • Originally posted by delgado View Post
      Ima veze. Ova ekipa je postala kanta po kojoj svako moze da pisa i sutira trojke kako stigne
      Ajde smiri dozivljaj. Sta se tu kao razmazeno deriste ponasas, nemoj nervirati ljude koji gledaju i druge timove, ne samo Miami, ne smaraj leba ti!
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ja sam i dalje u procesu shvatanja da su Warriorsi ovako dobri ove godine, bez dileme najpozitivnije iznenadjenje sto se mene tice. Jos ako lepo sklope to sa Bogutom.. lepi dani su pred njima izgleda.

        Comment


        • aj laku noc deco, danasnji dan nije bio dobar za fanove crvene boje, al imajuci u vidu moje zapazanje da je svaki sledeci dan u zivotu jos gori, uzivajmo u momentu

          Comment


          • Pekovic rasturio Nuggets-e, ali kako se Love raspada ove sezone, ono je sramota.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Pekovic rasturio Nuggets-e, ali kako se Love raspada ove sezone, ono je sramota.
              Covek se tek oporavio jbt

              Mogli smo da preokrenemo ovo, ali jbg. Samo u 2,3 utakmice nismo imali nikakve sanse da pobedimo. Verujem da bi imali pozitivan skor da smo bili zdravi

              Comment


              • Ma znam, ali kada vidi da ne moze vola da ubode, umesto da prestane malo, on i dalje kao sivonja.

                Na devet tekmi, brat ima 37% sut iz igre..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Parsons je takva zver u poslednjoj cetvrtini da je to nerealno.

                  Ne dozvoljava nam covek da pridjemo na jedan posed pa to ti je

                  Comment


                  • Cista nasa lopta, a oni dosude za Dallas i posle pnovljenog snimka
                    sigpic

                    Comment


                    • Glupost Bostona. Sad ce sa svoje polovine da krenu.

                      Mada mi je i pravilo debilno.

                      Comment


                      • Debilski zadnji napad. Celu utakmicu smo vodili, bila bi steta ako bi ovo ispustili.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta su sad svirali Fisheru

                          Comment


                          • Odo' ja da spavam, ne mogu do 7 da gledam ove kako se muce

                            Inace, ovo na kraju je bio cist faul.
                            sigpic

                            Comment


                            • Gicdra za pobedu, ispao Gasol glupavo k'o iz voza u zadnjem napadu, ne znam stvarno sto je cuvao ceonu liniju umesto Gorana.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • krecemo drugari dobar klasik za veceras, Lakers @ Knicks

                                evo i dobrog stream-a

                                http://www.rojadirecta.me/goto/zonas...me/canal-1.php
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X