Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ima neko dobar stream za Memfis?
    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

    Comment


    • Vadi Martina kretenu poremeceni. I teraj ga iz kluba. Nije jednu loptu dodao magarac.

      Beal odlican.

      @Bonomo - jbg

      Comment


      • cist faul nije svirao za Sarlot..i onda Allen dobio tehnicku

        Comment


        • Konacno Vesely da pogodi jumper

          Jbt u Partizanu je imao utakmice sa 3 pogodjene trojke, solidno je izvodio i bacanja. Ne znam sta su mu uradili tamo...Ali sam ubedjen da moze da se vrati na pravi put. Ova utakmica je dokaz.

          Jos kada bi ga sudije malo vise postovale...

          Comment


          • Pozdrav braco...zna li neko igra li veceras Lebron ili ne, ali sigurno? Pogledao bih sam, ali sam u tako jebenim problemima sa internetom i ostalim, jedva sam i forum otvorio.

            Comment


            • Originally posted by Emil_LBJ View Post
              Pozdrav braco...zna li neko igra li veceras Lebron ili ne, ali sigurno? Pogledao bih sam, ali sam u tako jebenim problemima sa internetom i ostalim, jedva sam i forum otvorio.
              Game time decision, ali najverovatnije igra.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                Pozdrav braco...zna li neko igra li veceras Lebron ili ne, ali sigurno? Pogledao bih sam, ali sam u tako jebenim problemima sa internetom i ostalim, jedva sam i forum otvorio.
                Ne zna se jos druze...

                Comment


                • Igra Lebron, potvrdjeno.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Gledaj bre Wittmane kakvu odbranu igra Vesely. Nabijem te na ku*ac

                      Price krenuo da sipa!

                      Comment


                      • Docekah i to da odgledam prvu utakmicu Majamija a i NBA-a uopste ove sezone . Btw, ovo je Lebronova 700-ta utakmica u karijeri.

                        Comment


                        • Dzabe ti sve kad na kraju utihnu i budu slomljeni sa po 15 razlike...
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Lepo rece Ljuba pre neko vece, tacno Wizardsi nista nece moci bez Wall-a i Nene-a. Dva puta za redom Juta promasuje bacanja i dva puta skok u napadu, strasno

                            Comment


                            • LAC-CHI

                              sop://broker.sopcast.com:3912/134510

                              Instalirajte Sopcast, kopirajte ovo gore u browser i sacuvajte. Svako vece prenose jednu tekmu, ponekad i dve. Kvalitet kao LP.

                              Kasni 30 sekundi.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Nemam komentar na ovu jadnu igru Majamija.

                                Comment

                                Working...
                                X