Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pivo pivo dajte pivo
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      pivo pivo dajte pivo
      moze i po pljeskavica, ima nas gladnih ovde

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        pivo pivo dajte pivo


        Kako teska utakmica za gledanje. Ne toliko zbog (ne)kvaliteta,nego je napeto u pizdu materinu. Bar meni

        Comment




        • Kako je los Majami nije im dobro

          Comment


          • Kako mrzim igrace poput Battier-a... Jako, ali jako...



            Elem, drzi se Boston, ovo mi smrdi mnogo na neki mega steal. Jesu vodili oni uopste? Ne bi me cudila neka situacija da prvi put povedu na mecu i da se tako zavrsi utakmica.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Kako bi Dule Vujosevic zakucao Pirsa na klupu a

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post


                Kako teska utakmica za gledanje. Ne toliko zbog (ne)kvaliteta,nego je napeto u pizdu materinu. Bar meni
                napeto je bilo juce, ovu gledam opusteno ali dobro, kad si neutralan, tako je

                Comment


                • @Uroš

                  Ako dobiju ovo smeće od tekme, treba da se šutaju u dupe. Ako izgube, ja odoh da spavam i prestajem da ih gledam. Neću ja svoje živce više da gubim zbog gomile govnara koji zarađuju milione dolara (izuzimam James-a i Bosh-a).

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Nas Novosadjane ce castiti.Sto se tice ostalih, ko vam je kriv sto niste blizu Novog Sada ili nemate para da se iscimate?

                    Mek, cim vidim Batijera digne mi se pritisak.Da sam sudija cim bi usao dodelio bih mu tehnicku.

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Kako mrzim igrace poput Battier-a... Jako, ali jako...



                      Elem, drzi se Boston, ovo mi smrdi mnogo na neki mega steal. Jesu vodili oni uopste? Ne bi me cudila neka situacija da prvi put povedu na mecu i da se tako zavrsi utakmica.
                      Isto razmisljam. Da je Rio pogodio neku otvorenu trojku ili uradio bilo sta korisno lakse bi mi bilo.

                      Comment


                      • Da se i ja upisem na 1000. str xD ... trolling all the way
                        San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                        Comment


                        • KG!!!
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • ovo bi mogao biti EPIC steal
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • I Lebron poceo da promasuje, ne mirise na dobro za Hitovce.

                              Comment


                              • HO HO HO HO HO HOOOOOOOOOOOO

                                Comment

                                Working...
                                X