Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ej, gledaj ti ove postavke, sta je bre ovo? LBJ ostvaruje dobru poziciju za low post, samo treba prebaciti na 45 da bi se lopta spustila, a veliki as UD pokusava da izigrava Hardaway-a i Stiemsma se nrvn postavlja za charge. OMG.

    Comment


    • Da vas pitam: Da li mislite da Majami više ovu utakmicu gubi ili Boston više dobija?Koji od timova ima veću zaslugu za ovakav rezultat trenutno?
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Greg Stiemsa aka The Green Mamba
        sigpic

        Comment


        • Bas me zanima ako Majami ne osvoji ove sezone titulu, sto je vrlo verovatno, kome ce tada da leti glava? Msm Spo sigruno, a da li ce Bosh sa njim zajedno ?

          Comment


          • Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Da vas pitam: Da li mislite da Majami više ovu utakmicu gubi ili Boston više dobija?Koji od timova ima veću zaslugu za ovakav rezultat trenutno?
            Naravno da je MIA vise gubi nego sto je ovi dobijaju, bre jadniju igru u zivotu video nisam.

            Comment


            • Ja stvarno ne znam sta Rajli vidi u ovom idiJotu ??? Otkaz mu treba dati brzinom svetlosti, pre nego sto pocne PO, jer ako tamo zasere, tad ce bit zajebano...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Sto se znanja tice Zalizani ne zaostaje, ali jednostavno nema covek nikakvu komunikaciju sa igracima. Isti problem kao i gmazina Brown. Sa takvim trenerima titula se ne uzima.

                Zen Master, Gregg, Pat...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Rondo is a beast!!! |Peti tripl-dabl u sezoni
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma Spolstra je očigledno mučkao kolu XD

                    A da možda dovedu D'Antonija?:-)
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Ja stvarno ne znam sta Rajli vidi u ovom idiJotu ??? Otkaz mu treba dati brzinom svetlosti, pre nego sto pocne PO, jer ako tamo zasere, tad ce bit zajebano...
                      U PO ce ipak da se uozbilje LBJ i D-Wade, ali sa ovkvim trenerom i Bosh-om je opet maksimalno finale.

                      Comment


                      • Cigla Wade-a, pa Battier-a, pa Bosh-a, koliko su ih bacili kuću su mogli da sagrade.

                        Comment


                        • To je taj sut koji zele. Joj, sto volim da ih gledam kako se muce u pozicionom napadu.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment




                          • Do 0:20, posle nije bitno

                            JA VOLIM TAJ SEKS!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Au LBJ kakva rampa...



                              Izasao LeBron, odo' da spavam.
                              Last edited by ЕлБиЏеј; 01-04-12, 22:46.

                              Comment


                              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                                Au LBJ kakva rampa...
                                Izasao LeBron, odo' da spavam.
                                A Stimsma na Hazlemu?
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X