Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taji Woo with the hammer!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Na zalost,ovi moji ne mogu da mi priuste luksuz da pogledam neku drugu tekmu,zakovan za ovu sedim i lupam glavu kako nemamo pojma.
      Taj,to je to,idemo.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Utah su svi odpisali na pocetku sezone ,a oni odlican start konacno i Sacramento da pobedi jednu,idemo Kingsi!!!

        Comment


        • Како је овај Турчин остао сам није ми јасно ...
          Око му испало дабогда.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Ne mogu da verujem da Lakers-e sa ovako mocnom centarskom linijom puni Utah u reketu. Millsap dominira.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by emil_portnoy View Post
              Pa od svakoga?
              Jos sat vremena do pocetka Heat-a
              Pa to moze od navijaca Cikaga i Majamija, ali i ti navijaci znaju da je Kobi bolji
              sigpic

              Comment


              • Sta je sa ovim Bostonom
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ali koliko se sali... Smesi se novo 40+ vece.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Bruuuuuuuer

                    Comment


                    • Originally posted by Ernesto View Post
                      Ali koliko se sali... Smesi se novo 40+ vece.
                      7 najbolji igrac NBA.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bynum ponovo pasivan veceras, i to mi se ne svidja uopste. Igrac njegovog post skill-a i snage mora da dominira u reketu, to je njegova kuca. Pau-a ne zelim da komentarisam uopste... Back to soft Pau. Ne znam sta se desilo s onim Pau-om od pre 2-3 godine kad je bio najbolji offensive big man u ligi, s najboljim post skill-om. Sve u svemu, losi Lakers-i, ponovo ih kolju izgubljene lopte kao i protiv Memphis-a. Sem Kobe-a koji je dao 21 od 41 Lakers-ovih poena nemaju drugo resenje u napadu.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • ASIK AND DESTROY!
                          Ajde bre da zavrsimo ovo u stilu
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Orlando krenuo agresivno.

                            Comment


                            • Bravo momci, bravo, bravo, bravo!!! Svaka vam cast za partiju veceras, ali Lu ponovo 45 minuta, ima da bude mrtav za Boston. LUKE FTW, BENCH ROSE!!!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Bravo momci, bravo, bravo, bravo!!! Svaka vam cast za partiju veceras, ali Lu ponovo 45 minuta, ima da bude mrtav za Boston. LUKE FTW, BENCH ROSE!!!
                                Хахахаха. Немој да те чује Дерик, има да се смори ... онако, баш.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X