Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uz ovoliko zanimljivu utakmicu najzanimljivije mi je bilo kako sudija lici na Carona Butlera.
    sigpic

    Comment


    • da l' moguce da samo meni nece LP??
      sigpic

      Comment


      • Kada ovako gledam Majami, imam pomisao da nece ljudi da izgube do kraja sezone, ali naravno da ce imati neki pad tokom sezone.
        A sad, naprijed Kobi i drustvo
        sigpic

        Comment


        • A dajte bre smaraci, ne radi mi LP, hocu Bullse, manite se corava posla. Ovaj trazi TO na +20, jbt izgubio je utakmicu pre sat i po, sad ce nesto da smisli...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • LAL-Bulls ne pocinje dok se ne zavrsi ova tekma, cekaju ih...
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              LAL-Bulls ne pocinje dok se ne zavrsi ova tekma, cekaju ih...
              I treba da cekaju! Ide tata ovu na 40

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                A dajte bre smaraci, ne radi mi LP, hocu Bullse, manite se corava posla. Ovaj trazi TO na +20, jbt izgubio je utakmicu pre sat i po, sad ce nesto da smisli...
                Radi LP, kada odes na NBA.com pa na LP, kada prijavi gresku ides nazad pa ponovo na LP, i tako u krug, moras da se cimas i proradice...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Ma cimam ga vec po sata, navikao sam da na ovom kompu sve radim na silu. Opet ne ide.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Na kraju Dalas pristojno i izgubi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sprdnja...

                      James 37/10/6...
                      Wade 26/8/6...

                      A, sada da Rose i Kobe naprave sou..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Koje razbijanje. Kada neko treba da bude presrecan sto je samo 11. Svaka cast Heatu, stvarno je ovo bilo zadovoljstvo za gledanje.

                        No, sada na Main event.

                        Gazi Jezero
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • E tako. A sada nam dajte Chicago, Fakerse i OKC da i njih umlatimo. Jednostavno mislim da...

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Sprdnja...

                            James 37/10/8...
                            Wade 26/8/6...

                            A, sada da Rose i Kobe naprave sou..
                            Ma kakav sou,bice patnja za gledanje (meni ) kad Barnes i ostali cirkuzanti stupe na scenu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Budi se Mac, nesreco jedna
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ali Ebanks i McRoberts, neozbiljni su.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X