Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu i u '91 da ga vrate

    Kakva drama na meču Memphisa i Dallasa. Prvo Green prikucava promašaj Evansa za vođstvo na 0,5s do kraja, a proveravali su taj koš jedno 5 minuta sudije. I onda Barnes catch&shoot trojka od tablu za pobedu Mavsa. Nestvarno.

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Mogu i u '91 da ga vrate

      Kakva drama na meču Memphisa i Dallasa. Prvo Green prikucava promašaj Evansa za vođstvo na 0,5s do kraja, a proveravali su taj koš jedno 5 minuta sudije. I onda Barnes catch&shoot trojka od tablu za pobedu Mavsa. Nestvarno.
      Mrzelo me da palim stream,a vidim stoji rezultat 94-92 dugo,znaci to bilo,gledacu sutra.

      Ni ta Divceva banda mi se ne svidja nikako,uvek protiv njih tipujem pa tako i vcr,Lejakersi imaju veci potencijal,ne gledam puno live LA,ali vidim da ovaj Kuzma deluje ok

      Comment


      • Ima li neko nas u NBAu kog gotivis? [emoji3]

        Ubolo se s Kuzmom na draftu, treci steal u zadnjih nekoliko godina posle Clarksona i Nancea. Jedino mu je odbrana upitna, ali mogao bi on ok defanzivac da postane.



        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Ja sam mentol,bio je prebacen,sad obrisao i ivde i tamo slucajno

          Nema veze ebes ga ,ako si video Papi video si

          Samo LBJ idemo,zavrsavajte ove Strsljenove

          Nema nam aqurie odustala od cirkus Colorada,izgleda

          Comment


          • Video sam još onaj danas fiksni, ne sekiraj se.
            Samo si pogrešno protumačio, pitao sam te za naše (iz Srbije) u NBAu, pošto hejtuješ Jokaru i Divca

            Znam da si ovako za LBJa.
            Pomešana osećanja.. standardno navijanje protiv istog vs Šarlot koji mi se ogadio od utakmice s Bostonom. Zaboravio da tipujem prvih 6 mečeva u ligi pa će ipak odvratni Šarlot prevagnuti

            Comment


            • Od nasih samo Teo

              Sta sviraju ove sudije dva faula u napadu i oni bacanja u bonusu na pola trece i 4 cetvrtine

              Comment


              • Kad LBJ pritegne,ali fali plej,samo da mali IT bude ok,posto D-Rose izgleda batalio kosarku,a sa Hozeom ce tesko ici

                Cek bre kako ovi izgubise OKC,pa stvarno nisu cisti
                Last edited by 61563; 25-11-17, 03:20.

                Comment


                • JBT veci su cirkus nego sto sam mislio sa 20 razlike spustili ih na 2 ,sem trojke nista smisleno ne umeju da odigraju,samo je pitanje dal ce je sutnuti u 4 ili 24 sekundi napada.

                  Idemo Medjedi do potpunog preokreta

                  Comment


                  • Hahaah sta radi, do kasnih sata protiv Jokare i drugara.

                    Stvarno je Denver tragikomedija.

                    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                    Comment


                    • Dobice na ovog naseg gumara,zna da igra al ga ne volim,al su raspad da je bila malo ozbiljnija ekipa smlatili bi ih ma samo Konli da je igrao za ove druga pesma bi bila

                      Nista idemo dalje sve do ispod crte PO-fa

                      Comment


                      • E podivljao ovaj mali u 3 inace bi bilo nOP,nOP

                        Jedini simpaticni clan GSW steta to nije zavrsio u Niksima,svojevremeno

                        Comment


                        • Najbolji šuter ikada da završi u Knicksima.. nekako mi ne ide to

                          Comment


                          • Zaza izdominirao u 2/4 odbranom, Curry i Klay ofanzivno, Pelicansi bolji u skoku ali 16 to
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Najbolji šuter ikada da završi u Knicksima.. nekako mi ne ide to
                              A to stoji,ali oni hteli njega da pokupe na draftu birali 8 te godine i ovi ga uzmu sa 7 pozicije

                              Ovako ako igraju nece tako lako preko LBJ,ali mislim da ni GSW jos nisu ozbiljno u sezoni,ali videcemo sta ce biti steta sto su Obrva i Bugi u NOP,ili da sklope malo bolje ostatak ekipe bili ozbiljan faktor,CP3 bolje da je tu dosao ako hoce titulu u Hjustonu ce je uzeti samo ako bi doveli LBJ

                              Comment


                              • Minnesota se sjebala zestoko u tom draftu, ali jbg, lako biti general posle bitke, ljudi zaboravljaju koliko je tesko odrediti neciji razvoj. Nekad ubodes, nekad ne. Onaj Bennett je dobar primer gde ne mozes verovati da ga je neko uzeo kao prvog pika, ali pre drafta se mislilo da je on jedini u toj klasi koji ima potencijal da postane superstar i sl. Pa i Steph je na pocetku delovao kao los izbor zbog problema s clancima, ali alal vera hirurgu njegovom, opravio ga baja za sve pare. Da kucnem u drvo.

                                Sto se mene tice nijedna ekipa nece procvetati s Bugijem, zao mi samo Davisa sto ce se patiti u toj fransizi jos par godina sigurno.

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X