Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubo, dobri stari firstrow i dalje radi

    http://ifirstrow.eu/watch/479718/5/w...cavaliers.html

    Comment


    • Ipak instalirao ace, cist sex jbt

      Comment


      • Drago mi je da si to uvideo.

        A za tekme koje nisu pokrivene, reče već Emil, thefirstrow i dalje šljaka, a imaš npr. i livetv.sx/rs, rojadirecta.me i preko reddita se uvek može naći gomila. U principu, za Ace su uvek pokrivene utakmice na TNTu i ESPNu, Netsi, Knicksi i mislim čak i tvoji Wizardsi. Ostalo sve zavisi

        AJMO LOWRY

        Comment


        • probajte ovaj sajt, meni tu radi odlično , NBA ne pratim ali vidim i da to imaju

          http://www.streamhd.eu/nba/cleveland...tream-1079.php
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Steta sto nisu sve tekme pokrivene, nema sanse da cu sad da gledam nesto sto nije ace
            Netsi i Nicksi su se uvek izbegavali u velikom luku...

            Comment


            • Ja NBA nisam pratio mislim od 2006 i sad mi je mnogo čudno kad gledam, evo ovog Dzefersona se sećam Ne znam ni koga bih gledao kad bih se ponovo uvatio u to kolo
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Bio je blizu penzije posle prošle sezone. Beži dok još možeš saburo

                Comment


                • Mocnu odbranu igra Cleveland. Cak i JR gine za sve pare...
                  Tristan sve zakljucava pod kosem.

                  Comment


                  • Super ovo izgleda, ne vjerujem da ce pobjeda doci u pitanje .

                    Volio bih da McRae dobije sansu, ali hajde bit ce vremena
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Je l ovo DeRozan ostavio Smitha samog na trojci, da ide da udvaja Love-a?

                      Comment


                      • Ovo je bolest sta AD radi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sjajno deluju Bullsi, protok lopte nikad bolji. Wade se pretvorio u rasnog sutera. Pacersi sa druge strane bez Paula, ne znaju sta treba da rade. Kada ni Turnera, ni Ala kojim slucajem nema na terenu, onda napad deluje jos jalovije. Monta bez Paula na terenu, bez prostora, siluje vise nego sto treba, sa Teagom koji je mozda copy paste zamena za Hilla (or not jer je losiji suter), to ne deluje tako bajno. Bar u ova tri meca, nije cudo sto su se mucili, na kraju i izgubili od onakvog rostera BKN-a.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Људи, свесни нисте колико је моћна клупа Спарса.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Zvonilo je.

                              [VINE]5pn5rzm1pWq[/VINE]

                              Usput, poserem se na Kavse. Zakidoše me za 300e sa onom zadnjom četvrtinom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X