Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaj šta rade sudije!Moraju da zaseru jednu od najboljih utakmica u ovoj sezoni!
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Emil_LBJ View Post
      Ajde dosta vise sa tim komentarima. Kad vidim ovo, jasno mi je kako smo neki od nas jeli govna u proslom finalu na racun sudjenja prema Dalasu. Kad je neko bolji, priznaj brate i kraj.
      Samo zbog onog flopa Lebrona kad ga je Haywood samo ispratio, a on se pracnuo kao glumac pravi, ne bi mu sudio nista.
      sigpic

      Comment


      • Rajon Rondo!

        Neverovatna partija.

        Comment


        • Sudije
          GO HEAT, GO WADE, GO MVP!

          Comment


          • Rondo objasnio. Veoma vazna pobeda, sada jedan break da se napravi i cao.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Samo zbog onog flopa Lebrona kad ga je Haywood samo ispratio, a on se pracnuo kao glumac pravi, ne bi mu sudio nista.
              Kakve on batine dobija svaku utakmicu to je smesno, kad ne bi flopovao bio bi lud.

              Comment


              • rajon rondo.

                mozak > misici
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Jebes ga, neka im, nek se najedu. Dobice metlu od SAS-a tako da ce ga izduvati po 1234120491209 put, nema veze.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nemojte vise da pominjete ni Dzejmsa,ni Vejda,ni Majami,jer posle ovakve kradje ova plejof serija nema smisla!Ja imam toliko besa u sebi posle ovoga,da bih bio spreman da izubijam nekoga ko bi mi srao nesto za Majami i za ovaj mech!Necu nabrajati sudijske greske,ali bolja ekipa,TIM je izgubio!!!Samo se nadam da ce se pojaviti neki "Dalas" i da ce ih isprashiti opet,koja god ekipa bila,a meni ce biti drago da vas vidim ucutkane.Ovo je sramota za kosarku i NBA!Svaka razumna osoba ce to da potvrdi,a ako je neko mentalno zaostao,onda nishta...molim vas,da mi ne bude obrisan komentar?

                    Comment


                    • ajde da malo kraduckate...
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Rondo objasnio. Veoma vazna pobeda, sada jedan break da se napravi i cao.
                        Kako je dobro tebi, cudi me da nisi uzeo u obzir da ce tamo biti domacinsko sudjenje nakon ovog veceras.

                        Comment


                        • Originally posted by apacrow View Post
                          rajon rondo.

                          mozak > misici
                          Mozak + misici = Lebron James
                          Dzarmuse ovo nije mesto dje ces ti da se dokazujes kako ces nekog da izubijas, iznabadas ili bilo sta drugo. Ne blati nam ono sto zajednicki svi gradimo vec godinama ovde.

                          Comment


                          • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                            Mozak + misici = Lebron James
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Koja zaslepljenost mrznjom...Samo colke ovde navija za Boston i Garnett.

                              Jedva se faul video na usporenom snimku,al ajde...

                              Skapirao bih ja da je sudjenje veceras bilo tendenciozno,ali svako realan ce reci da nije.

                              Comment


                              • Originally posted by JimJarmush View Post
                                Nemojte vise da pominjete ni Dzejmsa,ni Vejda,ni Majami,jer posle ovakve kradje ova plejof serija nema smisla!Ja imam toliko besa u sebi posle ovoga,da bih bio spreman da izubijam nekoga ko bi mi srao nesto za Majami i za ovaj mech!Necu nabrajati sudijske greske,ali bolja ekipa,TIM je izgubio!!!Samo se nadam da ce se pojaviti neki "Dalas" i da ce ih isprashiti opet,koja god ekipa bila,a meni ce biti drago da vas vidim ucutkane.Ovo je sramota za kosarku i NBA!Svaka razumna osoba ce to da potvrdi,a ako je neko mentalno zaostao,onda nishta...molim vas,da mi ne bude obrisan komentar?
                                Kaze 2-0 za bolji tim. Koliko promasenih bacanja koliko suteva in and out. Boston od ovoga bolje ni u ludilu ne moze, Majamiju je ovo jedna od tanjih partija. C's will get swept after this.

                                Comment

                                Working...
                                X