Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razumijemo se
    sigpic

    Comment


    • Odo' i ja, skoro 24 sata sam vec budan u pm.




      Shaq je katastrofa btw.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Razvali obruc u pm
        Ljudi, sto vas nema?
        Last edited by Emil_LBJ; 31-05-12, 01:54.

        Comment


        • Ajde Rio jebiga tamo, ne mozes ga tako pustiti..Najbolje da ne igras onda jbt.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Malo i nije zanimljivo gledati ovo,bas se favorizuje Miami dobijaju dosta faulova na misice,barem ja to tako vidim puno srece Bostonu?

            Comment


            • Stiemsma vec 4 faula, a ostalo 3 minuta do kraja prve cetvrtine
              @papwkings - Do sad, svaki faul koji su svirali Bostonu bio je "zasluzen".

              Comment


              • Sudjenje je za sada ok.

                Lose igra Majami,bas lose. Odbrana mora mnogo bolje.

                Comment


                • Bice prilike tebra samo polako?

                  Comment


                  • Mislim da je vrijeme da se Haslem vrati da igra cetvorku. Dosta je bilo eksperimentisanja.

                    Comment


                    • Lose su ove 4 licne Stimsme za Boston. Pomaze dosta kad Lebron i Vejd prodiru ka kosu jer ne mora da cuva frontcourt Majamija.
                      Dobar je Boston u napadu, dako nastave pa da gledamo zanimljivu utakmicu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Za sada nemam zamerki na sudjenje, mozda 2,3 faula koja nisu morala da se sviraju, ali dobro, igraju ljudi kuci, normalno je to. Dobra odbrana Bostona.
                        Last edited by colke995; 31-05-12, 02:07.
                        sigpic

                        Comment


                        • ni minut nisam pogledao do sada.

                          koncentrisao sam se na projekcije drafta.
                          nerd!
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Opet bacanja za Ronda. Dobro je otvorio utakmicu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Imam utisak da ce se kasnije sudije nakloniti malo vise Miamiu,a za sada ruku na srce je ok,cak je bio i faul nad James Jonesom!pri sutu za tri pojena.

                              Comment


                              • Odlican boston na obe strane terena, to volim da vidim. Samo da budemo konstantni

                                EDIT: Kad se vraca Tiranosaurus rex?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X