Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ibaka i Perkins izgleda da su predodređeni za posterizovanje.

    Fascinantno je kako SA lako dolazi do koševa i prolazi odbranu Oklahoma-e. Verovatno i zbog njihovog bolesnog napada i zbog loše odbrane OKC-a. Ako bi se malo sredili u odbrani mislim da bi mogli da održe priključak do samog kraja.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Је л' сте извалили колико се погубе ови из ОСТ кад крене САС са неком акцијом са 15+ добацивања.
      Не знају људи шта их је снашло, где бију...
      На крају осећам да се сморе онако најгоре, фазон хајде шутирајте већ једном, дајте одмах кош, шта нас смарате пун напад.
      Zato kosarka i jeste najlepsi sport na svetu. Fino je videti neke lude individualne performanse kao recimo ona Lebron-ova protiv Pacers-a, ali ovo je poenta svega, sto se kaze, to je to! Da lopta leti, da je svi dele, uvek naci otvorenog coveka, cak i kada si sam ako je moguce otvoriti jos bolju poziciju. Prvo pravilo kosarke - lopta je uvek brza od coveka. ;)
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Materemi nije mi ni krivo sto ce mi mati jebat mater kad ustanem sutra u 2h popodne. Samo cu reci, vrijedilo je!
        San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Zasto mislim da Miami nema previse sanse protiv Spurs-a? Zato sto su slicno koncipirana ekipa, imas 3 superstar-a koji su i jedini plejmejkeri, a ostatak ekipe nestabilni role player-i bez pravog, legitimnog prisustva u reketu.
          ''

          Pa i nemaju...
          Daleko sam od ja od nekog strucnjaka, ali kad wade i james stanu, nema nista od njih... a SAS moze po 2 igraca da menja u odbrani na njima.... u najmanju ruku, bice im jako zaje**no...

          Comment


          • ekipa koja se skuplja ovde iz noci u noc je za najveci respekt.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Opet su mozda jedini tim koji moze da brani PNR Spursa, ne racunam Cikago ispali su to je gotova prica, od ovih ekipa Majami ima najbolju odbranu i najversatilniju sto je najbitnije, puno preuzimanja, puno help-a. Koliko imaju problema u napadu kada se smiri tempo toliko su dobri pozadi.

              Comment


              • Kenny je upravo objasnio zasto je Parker bolji plej od Westbrook-a, posao PG-a je all about decision making.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  ekipa koja se skuplja ovde iz noci u noc je za najveci respekt.
                  Nice to have you here, too. ;)



                  Jbg, problem je kad svi imamo obaveze s vremena na vreme, pa onda temu preuzmu neki drugi, ali ovako je stvarno uzivanje gledati utakmicu. Jos sam kontao da ne pratim jer sam ustao jutros u 8, ali potpuno sam se rasanio i uzivanje je.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Zato kosarka i jeste najlepsi sport na svetu. Fino je videti neke lude individualne performanse kao recimo ona Lebron-ova protiv Pacers-a, ali ovo je poenta svega, sto se kaze, to je to! Da lopta leti, da je svi dele, uvek naci otvorenog coveka, cak i kada si sam ako je moguce otvoriti jos bolju poziciju. Prvo pravilo kosarke - lopta je uvek brza od coveka. ;)
                    Дупло је лепше гледати овакву кошарку него Пол/Грифин или Вејд/Леброн.
                    Нисам знао за ово правило, али скроз је тачно!

                    Originally posted by apacrow View Post
                    ekipa koja se skuplja ovde iz noci u noc je za najveci respekt.
                    Потпис.

                    Originally posted by T-Mac View Post
                    Nice to have you here, too. ;)



                    Jbg, problem je kad svi imamo obaveze s vremena na vreme, pa onda temu preuzmu neki drugi, ali ovako je stvarno uzivanje gledati utakmicu. Jos sam kontao da ne pratim jer sam ustao jutros u 8, ali potpuno sam se rasanio i uzivanje je.
                    Иста ствар скроз. Навио сам сат, пробудио се и гледам у комп 2 минута да ли да га упалим. Плус сам мислио да ми неће радити стрим лепо. И колико ми је драго сад што сам упалио ипак комп и почео да гледам текму. А стрим одлично шљака.
                    Last edited by Урош94; 30-05-12, 03:21.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Nice to have you here, too. ;)



                      Jbg, problem je kad svi imamo obaveze s vremena na vreme, pa onda temu preuzmu neki drugi, ali ovako je stvarno uzivanje gledati utakmicu. Jos sam kontao da ne pratim jer sam ustao jutros u 8, ali potpuno sam se rasanio i uzivanje je.
                      Ja ustao u 2. Tempirao sam formu za PO skoro savrseno.

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Kenny je upravo objasnio zasto je Parker bolji plej od Westbrook-a, posao PG-a je all about decision making.
                        zato sam i napisao malopre: okc - mozak na pašu i udri.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Prestanite o tim raspravama Sparsi - Miami ... niti su jedni prosli dalje, niti drugi, a zivcira me strasno ... ko zna sta moze bit' sutra, Rose je najbolji primjer.
                          San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                          Comment


                          • Originally posted by cornix View Post
                            Prestanite o tim raspravama Sparsi - Miami ... niti su jedni prosli dalje, niti drugi, a zivcira me strasno ... ko zna sta moze bit' sutra, Rose je najbolji primjer.
                            Opusteno, samo pricamo SBBKBB, to je svakako najrealnija opcija za finale i mislim matchup koji bi svi voleli da vide. ;)
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Ja ustao u 2. Tempirao sam formu za PO skoro savrseno.
                              Kakvo crno navijanje sata Ustanem u 12,1 i sutra opet do 6 ujutru

                              Kada bi se OKC malo priblizio,cisto da bude jos zanimljivije.

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Opusteno, samo pricamo SBBKBB, to je svakako najrealnija opcija za finale i mislim matchup koji bi svi voleli da vide. ;)
                                Narocito ja. Ubedjen sam da cemo lakse sa njima. @cornix AKO PRODJEMO. If I may

                                @Ljuba Spavam samo uvece od 8,9 do 2 i to je to, preko dana ne spavam

                                Comment

                                Working...
                                X