Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DW throwing some candies.

    Comment


    • Jbt ovo je poigravanje

      Comment


      • Originally posted by Emil_LBJ View Post
        Jbt ovo je poigravanje
        Pa onako, kao jači trening. Za mene je najfascinantnije od svega da pola 4/4 Boston jednostavno nije mogao da priđe košu.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Svaka čast na pobedi. 1-0 pa da idemo dalje. James 32-13-3

          Samo još Zmija da se vrati.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Najfascinantnije od svega je da ne igra Bosh i da je Haslem igrao 15 minuta.

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Pa onako, kao jači trening. Za mene je najfascinantnije od svega da pola 4/4 Boston jednostavno nije mogao da priđe košu.
              Pa znas sta Branislave,niko vise ne bi nishta mogao posle onakvih sudijskih odluka;5 tehnickih gresaka im svirano,priznat kos majamiju posle isteka napada,faul koji nije postojao nad Dzejmsom,a sviran mu je nakon sto je omashio ceo kosh,onaj faul Rej Alenu kada se Vejd sapleo i videli smo na kraju shta se desi,ipak sve te sitnice menjaju tok utakmice.Ipak,siguran sam da uz malo bolju igru Bostona(konkretno Alena i Pirsa koji se skoro pa nije video) i uz malo postenije sudjenje(e to teshko,naucheni proshlogodishnjem iskustvom),moze Boston da izbaci ovu gamad...A da je bio laki trening-sigurno nije,da nije bilo plus leshinara sa klupe da kljucaju one bedne otpatke od kosheva,sve bi drugachije bilo.
              Last edited by JimJarmush; 29-05-12, 04:12.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Najfascinantnije od svega je da ne igra Bosh i da je Haslem igrao 15 minuta.


                Sjajno. Uopšte nisam pogledao učinak Haslem-a.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  bas me zanima na sta ce boston izgledati sledece sezone
                  Za pocetak ce da izbace Majami,a onda ce da vide sta ce sledece jeseni.Pozdrav.

                  Comment


                  • Originally posted by JimJarmush View Post
                    Za pocetak ce da izbace Majami,a onda ce da vide sta ce sledece jeseni.Pozdrav.

                    Comment


                    • Uzasan je bio James. Opet. Strasno. Ocajan! Ipak Kobe osvaja! A Jimme?

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Sunce ti jebem kakva defanzivna klinika Battier-a.
                        Gde si ti video da je Batije ishta uradio u odbrani,osim ono kad je igrao nogom i uzeo loptu?Mislim da samo loshi ljudi mogu da navijaju za tim poput Majamija,u to sam se uverio u dosadashnjem toku svog zhivota!

                        Comment


                        • Originally posted by JimJarmush View Post
                          Gde si ti video da je Batije ishta uradio u odbrani,osim ono kad je igrao nogom i uzeo loptu?Mislim da samo loshi ljudi mogu da navijaju za tim poput Majamija,u to sam se uverio u dosadashnjem toku svog zhivota!


                          Ti si dobar čovek, za svako poštovanje. A sada idi jer smaraš, mislim ne držiš se teme.

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Originally posted by JimJarmush View Post
                            Gde si ti video da je Batije ishta uradio u odbrani,osim ono kad je igrao nogom i uzeo loptu?Mislim da samo loshi ljudi mogu da navijaju za tim poput Majamija,u to sam se uverio u dosadashnjem toku svog zhivota!
                            3 puta za redom je odigrao fantasticnu odbranu nad Pirsom. Odigrao je fantasticnu utakmicu. 10 poena,10 skokova niko nije ocekivao. Plus ta odbrana koju verovatno samo ja vidim.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              3 puta za redom je odigrao fantasticnu odbranu nad Pirsom. Odigrao je fantasticnu utakmicu. 10 poena,10 skokova niko nije ocekivao. Plus ta odbrana koju verovatno samo ja vidim.
                              Ok u napadu,ubacio je neshto,ali nisam primetio da je izuzev mozda jednom nesto ucinio,a i tad je igrao nogom(u odbrani)?A Pirs je imao uzasno sutersko vece,uz jedno bar 3 faula koja nisu dosudjena nad njim.

                              Comment


                              • Originally posted by Branislav View Post


                                Ti si dobar čovek, za svako poštovanje. A sada idi jer smaraš, mislim ne držiš se teme.
                                Ne,ja se itekako drzim teme.Ne moze normalan chovek da navija za njih,to znam iz prve ruke;samo budaci(bez uvrede ikom licno,jer vas i ne znam).

                                Comment

                                Working...
                                X