Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako prođemo Boston videćemo kakav će odgovor Popa biti na odbranu Miami-a. Pogotovo ako nam se i Zmijče vrati.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      matori igra za sve pare
      Ne mora vise trojku do kraja karijere da ubode,ako bude igrao ovakvu odbranu

      Comment


      • Originally posted by Branislav View Post
        Ako prođemo Boston videćemo kakav će odgovor Popa biti na odbanu Miami-a.
        Pa bice odgovor takav da ce vam ubacivati po 100 poena u proseku. Nije SAS Boston pa da vola u dupe ne mogu da pogode kada su sami. Da su tu Bradley, Green, Wilcox i O'Neal, druga bi se prica pricala, ovako tesko da bilo sta mozemo da uradimo.
        sigpic

        Comment


        • Kad bi od role-a stalno imali ovakav doprinos uzeli bi titulu. Peske.

          @colke Videcemo, Majami igra jacu odbranu od Jute i Klipersa zajedno i dosta jacu od Oklahome.

          Comment


          • Jel neko rekao da Chicago ima najjaču odbranu? Ako jeste taj se grdno prevario. Ova odbrana je boles'.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Neutralan sam sto se tice ove dvije ekipe i njihove serije, al' evo da se upisem i veceras na ovu temu ...

              PS Malkice bi vise volio da dobije Boston xD ... cisto zato sto ne mogu dobit seriju ...
              San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

              Comment


              • Originally posted by Branislav View Post
                Ako prođemo Boston videćemo kakav će odgovor Popa biti na odbranu Miami-a. Pogotovo ako nam se i Zmijče vrati.
                pick and roll, ulaz, izbacivanje pasa napolje, trojka ili vracanje dole na slabiju stranu

                najveca prednost SAS-a je raznovrsnost, kao i mogucnost egzikucije citave petorke koja se nadje na parketu
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Pa bice odgovor takav da ce vam ubacivati po 100 poena u proseku. Nije SAS Boston pa da vola u dupe ne mogu da pogode kada su sami. Da su tu Bradley, Green, Wilcox i O'Neal, druga bi se prica pricala, ovako tesko da bilo sta mozemo da uradimo.
                  Živi bili pa videli. Ja kažem da sa ovakvom odbranom Miami-u niko neće dati ni približno 100 poena. A mislim da generalno mnogo bolje možemo da branimo SA nego OKC.

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Originally posted by Branislav View Post
                    Živi bili pa videli. Ja kažem da sa ovakvom odbranom Miami-u niko neće dati ni približno 100 poena. A mislim da generalno mnogo bolje možemo da branimo SA nego OKC.
                    gresis za OKC. drible jump i attacking the rim protiv majamija ne moze dobiti 4 utakmice.
                    kao ni protiv SAS-a. svima je to jasno. to je bilo i durantu sinoc jasno.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Ma prodo im Wade muda pod bubrege, gotovo ... odoh spavat, ln i uzivajte u "egizbicionoj" zadnjoj cetvrtini.
                      San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                      Comment


                      • Gotovo je ovo. Ne moze se bez nekoliko igraca i sa ovakvim Allenom. Cestitke na pobedi, odo' da kuntam.
                        sigpic

                        Comment


                        • bas me zanima na sta ce boston izgledati sledece sezone
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            bas me zanima na sta ce boston izgledati sledece sezone
                            Imaju dva pika prve runde na strasno dubokom draftu,za pocetak nije lose

                            Comment


                            • Ovo je sada već rastavljanje od života. Ružno.

                              KG ne može da sačuva James-a, Wade pravi vratolomije i tako.

                              Točkovi su već otpali, samo se još karoserija vuče.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • wade objasnjava
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X