Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ce serija biti gotova ako Indy pobedi...Pu!

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Wada, brate, kad ces shvatiti da kad covek skoci vertikalno i digne ruke faul ne moze biti nikako. Kako ocekujes da se igra odbrana, da ga pusti da prodje?
      Ma moze da skoci kako hoce, ono se u vecini slucajeva svira kao faul. Ako vec tako gledas i pravila i sve, onda bi Griffin svoje zavrsio do poluvremena. Nemoj da se zajebavamo.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Zamislite finale istoka Indiana-Filadelfija

        Comment


        • A zasto da ne pobedi? sigurno nece biti nezasluzeno. To sto Majami ima takve igrace koje ima ne znaci da moraju obavezno da prodju dalje, sve do velikog finala... tako da od mene LET'S GO PACERS !
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Sta oni pogadjaju to je bre smesno vise.

            Comment


            • Vejd-kriminal.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Wada 1-8 zlo.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ovo faul? Kako ih oni drze u igri vec 5 minuta. Sve vam krvavo na svetu funjarsko.

                  Comment


                  • Hoce li neko dati ovom psu tehnicku gresku?

                    Comment


                    • Teraj ga u tri lepe bre. Ovaj Granger je takva sisica da ne mogu da verujem da ga neko nije polomio vec.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment




                      • za brata Vajda.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Ma ajde koji je to user od ekipe. Voleo bih vise nego ista da nas dobiju ovu i onda da izbacimo pse sa 4-3.

                          Comment


                          • E jebiga, ne mogu nista da promase.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Da sam neki Pittman ili neko ko nema nikakav znacaj za ekipu, usao bih na teren i cepio onoj funjari od Grangera jedno 3-4 u stilu velikog Mayweather-a pa da vidis kada ce sledeci put da se unese u facu.

                              Comment


                              • A neko je pricao da ce Majami da prodje kroz ovaj PO tako da ce svi dobijati metlu i da ce se pamtiti ovakva PO dominacija kao nikada ranije. Pacersi na korak od izbacivanja Majamija ... Sta bi ?

                                Indiana
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X