Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nije trebao kobe uopste da spusta na njega
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Kobi vola ne moze da ubode u 4/4.. Samo me zanima kakav je on clutch, kad nije dao kos za pobedu jos od 2007 Plej ofu..
      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

      Comment


      • Šteta, šteta... Žao mi Lakers-a. Imali su tekmu u rukama, a onda sve upropastiše. Pogotovo Kobe koji je odigrao očajno 4/4.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • ma sad je kasno da brbljamo kad je pajser upropastio sve,a ovo kao da Gledam MIAMI kao da niko 2 ne sme da sutne osim Wade i Lebrona kad je gusto u PO protiv indijane znaci poludeo sam
          Branislave odlicno su igrali odbranu nad Kobe u zadnjoj cetvrtini,ali ok izgubili smo,al onako sa izgubljenom loptom kad ne treba i sta se desilo usledila je kazna naravno
          Last edited by ledeni 80; 20-05-12, 06:17.

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            kako moze neko biti jaci za klasu ako dobije 2 od 3 tekme na jedan posed?
            Obe tekme koje je Okla dobila na jedan posed je odigrala ispod nivoa.
            Plus kada kontrolises celu utakmicu dva puta imas pobedu u rukama, dosta iskusniju ekipu i protivnik ti je iscupa znaci da je jaci za klasu.
            Last edited by asprilja; 20-05-12, 06:34.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              taman sam Gasola hvalio,a on prodade cistu loptu kao da sam znao da ce da zasere
              arac ma pusti ga molim te necu da se raspravljam ovde pogotovo sa njim
              gasol je zasro utakmicu i celu seriju je igrao očajno lik ne može da se sastavi kad ga čuva centar koji nije 30cm niži od njega treba ga prodati pod hitno

              Comment


              • Je l' moguce da niko ne gleda?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Sejn konacno...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Ja sad stigo iz Vr u Nis i odmah stream

                    p.s. pod uticajem izbornih rezultata xD
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Izgleda da svi gledaju novog predsednika Opet sjajno otvorila Indijana, ako dobiju ovu, proci ce, ali ocekujem veliku vatru.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by MakiVW View Post
                        Ja sad stigo iz Vr u Nis i odmah stream
                        Imas na SK Prime-u.

                        Comment


                        • Bravo Rio.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • LeBron sakupio par asistencija, napokon i Shane pogodio nesto, a Rio u istom ritmu kao u prosloj tekmi. Steta zbog mrtvog pocetka i pet izgubljenih lopti.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Nemam kablovsku Dule ovde strastveno Indijanaaaaa, strastvenoooo
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Stari gleda ove izbore. Ne mogu da pogledam ni Juve a ni Majami

                                Comment

                                Working...
                                X