Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ova Philadelphia je jedva usla bre u PO, Doc-u su trebale dve utakmice da malo slozi kockice i to je to.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Filadelfija je izvela cak 21 slobodno bacanje, pogodila samo 13. Na drugoj strani Boston 4/5. Da nisu imali ovolika bacanja...
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Ma ova Philadelphia je jedva usla bre u PO, Doc-u su trebale dve utakmice da malo slozi kockice i to je to.
        Ocekivao sam prolaz u 6 utakmica, ali ocigledno da ce biti u 5. Da je Boston malo pametnije odigrao drugu utakmicu, mogla je i metla da bude. Phila sve utakmice do sada igra ocajno, ali ocajno u napadu.
        sigpic

        Comment


        • Nikako mi ne ide u glavu zasto nema Vucevica u timu File ? Covek nije igrao ni sekunde mislim ceo PO, a Hawes je kriminalan protiv Bostona, ne sastavlja se ni u napadu ni u odbrani . Dok je Hawes bio povredjen Vucevic igrao sasvim odlicno, ne mogu da verujem da mu Collins ne pruza ni malo sanse
          sigpic

          Comment


          • Ovo nije kosarka, nego balet. Svaki manji kontakt sude kao faul Filadefiji.
            sigpic

            Comment


            • Kakva limitiranost obe ekipe u napadu, jos ce ovo Fila i da dobije...
              sigpic

              Comment


              • kako se obe ekipe raspadaju, to je strasno...

                pirs skroz iskusno napada obruc
                Last edited by apacrow; 19-05-12, 03:30.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Ako postoji ekipa koja moze da proda ili stigne 20 razlike u jednom mecu, onda je to Fila, potpuno su nepredvidljivi. Navijam za 2-2
                  sigpic

                  Comment


                  • E, moji Celtics-i... A, i ja magarac ne znam kako ne odigra na Philly kad je bilo 15 razlike.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • toooooooooo !!!!!!!

                      Iguodala trojkaaa !!!!

                      Comment


                      • ovo je uspeh izgubiti
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Koja je usercina ovaj Iguodala, to je strasno. Bolje gadja trojke nego bacanja

                          Kako glupo izgubljen mec, ali nema veze. Treba odraditi sto je pametnije moguce sledecu utakmicu i otici na 3-2.
                          sigpic

                          Comment


                          • fila kao da je osvojila plejof
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              E, moji Celtics-i... A, i ja magarac ne znam kako ne odigra na Philly kad je bilo 15 razlike.
                              dop over igrao i prvo jebenih 78 poena a treba 171 plus i iznerviram se odem da igram dotu i dodje opusteno, i kako su ih koji klinac okrenuli?

                              Comment


                              • bravo za sikserse
                                iskoristili s usansu koja im se pruzila
                                ovo verovatno ide u sedam utakmica

                                Comment

                                Working...
                                X