Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mene fascinira totalna nezainteresovanost chandlera za ovaj mec. pogotovo u napadu.

    mislim da je fil dzekson jedino resenje za taj divlji zapad, ali ako ima i malo pameti bezace
    iz te price glavom bez obzira.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • O jbt, vracaju mi se traume iz druge utakmice proslogodisnjeg finala

      Comment


      • Moram da napišem da mi Lin sa onim đozlucima i u onom odelu izgleda kao da je ometen u razvoju. "White Mamba"!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Divan mec je ovo bio

          Comment


          • Tako je..

            Polufinale sa Pacers-ima bi trebalo biti malo zanimljivije.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Tako je bre! Veliko 4 za Miami i jedno malo 1 za NY.

              Idemo do finala! MVP puta tri!

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • 4-0 pacere lagano. Oni su najgora ekipa koja ce proci prvu rundu. Bar po meni.

                Comment


                • aj laku noc drustvo, u nedelju zapocinjemo kampanju protiv Pacera.
                  Odlican mec stvarno, i Niksi nisu bili losi, Melo izvrstan, ali smo mi odigrali raznovrsno i kvalitetno u napadu. Sa klupe iskocili Miler i Shejn, pomalo Joel, a pored Jamesa i Vejda odlicne partije Bosha i Chalmersa.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    4-0 pacere lagano. Oni su najgora ekipa koja ce proci prvu rundu. Bar po meni.
                    Najgora ali i najružnija i najogavnija ekipa. Moraju se postaviti tamo gde im je i mesto. Na smetlište!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • ja cenim da ce biti 4:1 .. LeBron ce silovati Grangera na obe strane terena, Vejd ce ih takodje unistavati jer mu bas leze kao ekipa, a i Bosh moze da se razigra pored Westa. Imaju svakako vise opcija u napadu od Niksa, ali nece moci da odigraju kvalitetnu odbranu na nasim udarnim iglama. Jos ako Calmers,Miler i Batije budu pogadjali nema zime za nas, uostalom razvalili smo ih 2 puta ove sezone, u prvom susretu bez Vejda monstrouzna, mozda i partija sezone LeBrona, drugi put na onom surovom east coast road tripu, treca je bila tesna i na produzetke u @AAA a cetvrtu smo razvaljeni kada smo bili u velikom padu forme. Al ajd sutra cu reci nesto vise o toj seriji , sada vredi naspavati se..

                      Comment


                      • Mislim stvarno nije ok da se Z-Bo ovako izivljava. 15 poena u prvoj cetvrtini, totalna dominacija.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Cim iskljuce Rudija kao prvu opciju odmah gaze.

                          Comment


                          • Link za Bullse?
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ajmo dobra tekma



                              http://www.rojadirecta.me/goto/event...me/canal-1.php
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Je l' to 'ladno komentarise onaj taliban iz Toronto-a?
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X