Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vatrogasac masi jedno...ajmo sad!
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Ajmo bre za pobedu, jebes produzetke, ajde D majstore!
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Mrzim ove fenserske touch faulove, al' bio je jbg, svira se svaki kontakt kod suta.
        Ma da. Nervira me sto ni jebena odbrana ne sme da se igra, k`o da nije play-off. Pre 10 godina se tuklo, u reket nisi mogao da udjes, a danas bre ko da sude evroligaske sudije.

        Comment


        • King i clutch - sad il nikad

          Comment


          • Хајде нек реши Леброн па да се убијем.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • zasto jebeni Wade zastooo ??? Zasto ne Lebron ?

              Comment


              • Jebiga..

                Nema veze, razbiti ih na Floridi..

                @delgado

                Kako tebe batice treba iznabijati, da ne dodjes sebi par dana, mozda onda nesto pametno napises.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Gotovo , ne moze , ne damo 4-0 , ne damo , tako je , 3-1 , jos smo u igri , jos smo mi tu , break na Floridi i onda dobijemo kuci i sve je moguce ,pao je VELIKI majami
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    Хајде нек реши Леброн па да се убијем.
                    Bespotrebno glup komentar.
                    Last edited by Emil_LBJ; 06-05-12, 23:39.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Gotovo , ne moze , ne damo 4-0 , ne damo , tako je , 3-1 , jos smo u igri , jos smo mi tu , break na Floridi i onda dobijemo kuci i sve je moguce ,pao je VELIKI majami
                      Kako je tebi dobro kralju
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post

                        Nema veze, razbiti ih na Floridi..
                        To im vlasnik savetovao da se vrate na jos jednu u Majami. Jos koje milionce nije na odmet. Kriza, jbg.

                        Comment


                        • Wade omasio 150 bacanja danas, James dao trojku i 2+1 i vratio nas u zivot, i ovaj nabadac tabli dobija poslednji sut , znaci uzmite asove i pokopajte se

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Gotovo , ne moze , ne damo 4-0 , ne damo , tako je , 3-1 , jos smo u igri , jos smo mi tu , break na Floridi i onda dobijemo kuci i sve je moguce ,pao je VELIKI majami
                            Au Miko, koja si ti lozana brate.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                              Bespotrebno glup komentar.
                              Али реално.

                              Што је најгоре, не гледам текму, него пратим бокс и то што ви пишете...

                              Туга бре.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • @delgado - Ajde ti pametni idi resavaj utakmice umesto Vejda. Isti kurac mu dodje, ko sutirao on, ko Lebron poslednji sut. Kad nece, nece. Cijelu tekmu nisyu mogli da se sastave zbog njihove opustenosti koja im je prosle godine i uzela titulu. Ah, jedva cekam da zalizanog poseti imigraciona policija i da ga vrati u jebeni Teotihuakan. Pih!
                                @Uros94 - Za sta sad tuga?

                                Comment

                                Working...
                                X