Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha, kakav su faul svirali nad Iggy-em.

    Sramota!
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
      A zasto koji kurac uopste ukljucujem utakmicu? U cemu je fora sa sudjenjem? Jel` to sto nema Derrick-a, a sada i Joakima-a, pa `ajmo da se izivljavamo na nemocnim Bulls-ima?

      Mars, bre, u pizdu lepu materinu.

      Ja proslu utakmicu ukljucio minut i po pre kraja, sviran znas kakav faul na Turner-u, samo sam im ispsovao sve zivo i ugasio stream. Mars u picku materinu.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Da place covek od muke...
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Vala, ovo je bas sramota sta nam se desilo ove godine, zaista mislim da smo imali najbolji TIM u ligi, i da smo mogli do titule, ali... Moglo je ovo da nam se saopsti i na lepsi nacin da nije vreme za tako nesto.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Vreme je za metlu, idemo bre!
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Place mi se kako su samo dominirali ove sezona sa Rouzom i bez njega, sramotno da ovakav tim ovako zavrsi sezonu , a za Rouza jos placem i nemogu verovati zasto njemu toliko povreda pa zasto boze :@

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ja proslu utakmicu ukljucio minut i po pre kraja, sviran znas kakav faul na Turner-u, samo sam im ispsovao sve zivo i ugasio stream. Mars u picku materinu.
                Da, na obe utakmice u Filadelfiji sam se ukljucio 2 do 3 minuta pred kraj. A sve vreme sam pratio preko boxcora-a da se kao ne nerviram. I onda vidim ovi nasi se drze, rekoh ajde da pogledam zavrsnice, mozda nesto i urade. Ovakvi faulovi se ne sude ni u regularnoj sezoni, ma ni u Evropi bre. S druge strane, "cista" blokada na Booz-u.

                Nema veze, cestitke Fili na prolasku, ako nista bar su zdravi, pa mozda i pobede koju protiv Celtics-a.

                Comment


                • Ovi nasi izgledaju tako bolesno kad se ovako pogube da ne mogu da ih gledam

                  Comment


                  • Tek ce da se gubite
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Nisu zainteresovani, strasno..

                      Ajde bre, mora metla da padne, da se moze disati kako treba do onih nesrecnih Pacers-a.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ovaj Rio ce stvarno da dobije dobre batine od Lebrona

                        Comment


                        • Mozda danas nesto i dobijemo ;) Bar da bude 4-1 ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Dobija ovo NY 4-3, ne zajebavajte...


                            Last edited by ЕлБиЏеј; 06-05-12, 21:19.

                            Comment


                            • Dolazi Miami metla na vidiku!

                              Comment


                              • Kakva utakmica...

                                Jebem ti ekipu ovakvu, kada ne mozes ozbiljno ni igrati protiv njih..Ne mogu ljudi kos da daju.

                                EDIT: Zato Wade nece da ubaci slobodno, da im da neku nadu.
                                Last edited by D-Wade; 06-05-12, 21:33.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X