Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako sad neko zavuce trojku odmah faulirati Evansa

    edt : Geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ... Sta rekoh 2 trojke , kakva igracina je Rudi Gej
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Rudy Gay bre, ajde Bledsoe promasi jedno.

      EDIT: Suge srecne...
      Last edited by D-Wade; 06-05-12, 00:41.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Omasi prvo Ajde i drugo ... Ma i da ubaci auu kakva sansa za Grizlije i drugo promasi Sta uradi Konli Previse zadrzao loptu
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Kako je traljavo izveden napad.Moralo je to mnogo bolje.

          Sporo su delovali, a meni se cinilo da je Kolni mogao da probije do kosa, jer je Pol svakako ocekivao da ce krenuti udesno na blok Gasola.

          Comment


          • Miko u transu

            Gazi bre CP3,sam do finala

            Comment


            • Nema ovde 'leba od nikoga. Sve je ovo "idi mi dođi mi". Miami će da napravi pokolj da će da se priča kroz istoriju.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Tugo moja kad mora Asik da bude u prvoj petorci...
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  Nema ovde 'leba od nikoga. Sve je ovo "idi mi dođi mi". Miami će da napravi pokolj da će da se priča kroz istoriju.
                  Jebo play off kad nam se Rose povredio. Inace bi vas razbili ovaj put.

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Jebo play off kad nam se Rose povredio. Inace bi vas razbili ovaj put.
                    Kao prosle godine?

                    Comment


                    • Ova Philadelphia je mnogo jadna ekipa. Ne mogu da izadju na kraj sa Chicago-m bez Noah-e i Rose-a i sa ovakvim Boozer-om..Pih, katastrofa.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ne ne, prosle godine je bio danak neiskustvu. Niko ne zna sta ce, i daj Rose-u loptu, nije ni on jadan mogao svaku utakmicu da sam prolazi i postize koseve.

                        Ove godine bi pali, al' jebem ti povredi i sve u pm.....

                        Comment


                        • Izgleda i da je Zoakimova povreda teze prirode, ja sam se nadao da on zaigra u sledecoj. S njim bi Bulsi oduvali ovu Filu. Mnogo je losa Fila, ako prodje ovu rundu ocekujem ciscenje u sledecoj.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odlicna asistencija Iguodala-e.
                            sigpic

                            Comment


                            • Holiday sa dve trojke verovatno odluci mec, nesto ne verujem da se Bulls-i mogu vratiti.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • A zasto koji kurac uopste ukljucujem utakmicu? U cemu je fora sa sudjenjem? Jel` to sto nema Derrick-a, a sada i Joakima-a, pa `ajmo da se izivljavamo na nemocnim Bulls-ima?

                                Mars, bre, u pizdu lepu materinu.

                                Comment

                                Working...
                                X