Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Al' ga je bacio Rondo

    Jbg...pobedise Kelti...Cestitam colke
    Imas snimak iznad koji ti pokazuje da nikako nije gotovo.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Nekad bilo, nekad. Sada su i on i Carter propali igraci..

      To je to, dobi Boston. Steta za Atlantu!

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Al' ga je bacio Rondo

        Jbg...pobedise Kelti...Cestitam colke
        Hvala, hvala

        Bez potrebe smo usli u produzetke, prerano opustanje i mogli smo i da izgubimo, sva sreca pa nije bilo tako. Pokidase mi zivce bez veze
        sigpic

        Comment


        • Inace, je l' se to lose utakmice igraju samo kad ja gledam ili...? Mada u svakom slucaju ono na zapadu mora biti bolje.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Imas snimak iznad koji ti pokazuje da nikako nije gotovo.
            Druga su to vremena bila

            @delgado - neke stvari jednostavno ne smeju biti izgovorene.

            Comment


            • ja mislio da je ovo forum, da svako ima priliku da napise ono sto zeli a pod uslovom da vredja nikog.

              E jebiga izgubise mi i Atlanta i Filadelfija i to tesno..

              Comment


              • Originally posted by delgado View Post
                ja mislio da je ovo forum, da svako ima priliku da napise ono sto zeli a pod uslovom da vredja nikog.
                Ti napisa malo pre da je Noa govno. To nije vredjanje?
                sigpic

                Comment


                • Ma greota je takve dve velicine nazvati propalim.

                  Comment


                  • Neki ovde se ozbiljno igraju sa mojim zivcima, na ivici su da se ovde ne pojavljuju neko vreme...
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Pa nije vredjanja forumasa ako sam upucen.
                      Carter & TMac jesu obelezili jedan period, ali su iscedjeni povredama (posebno TMac)

                      Stize Fila, bice i ovde neizvesna zavrsnica, nijednu nisu skoro dobili u regularnom delu, ajde sad!

                      Comment


                      • Originally posted by delgado View Post
                        Pa nije vredjanja forumasa ako sam upucen.
                        Nije vredjanje forumasa (mada otkud ti znas da li je Jo ovde ), ali ako je tebi normalno da nekog nazivas govnom samo zato sto igra u timu koji ti se ne svidja, ban ovde ce ti biti najmanji problem.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Dajte Derrick-a sa onom protezom da resi utakmicu.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Bem ti centra kad ga Jrue nadskoci.

                            Comment


                            • Ovo je ocaj, jbg, niko se ne bi iscupao iz problema koje mi imamo, pogotvo protiv ovako napaljenog tima.

                              MVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Dobija Fila ovo najverovatnije.

                                Povraca mi se kada vidim da Buzer promasuje otvorene suteve iz ugla i to jos vise prebaci kos.

                                Comment

                                Working...
                                X