Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije resenje u MUTE opciji,onda ne cujes zvuk igre,sto je prilicno neprijatno.
    Posebno sto su NBA tereni dobro ozvuceni.
    Nego,cita li neko ko moze da ga upozori na reakcije ljudi izazvane njegovim komentare?

    Comment


    • Originally posted by Ivica C> View Post
      Ja se sad registrovah,samo da bih napisao ovo sto mi je zasmetalo...
      Komentar faula i tvrdnja da je insceniran me je bukvalno izbacio iz takta.
      Bila je namerna,definitivno.
      Nije bila namerna druge kategorije,nije za iskljucenje.
      Ali prica tipa kako ga nije sramota da glumi,mi zvuci kao subjektivnost u komentarisanju,ispravite me ako gresim.
      I kao neki blagi animozitet prema LBJ.
      Da se razumemo,nije mi omiljeni igrac,ali je besmisleno reci da ono nije bila nesportska.
      Pa nemoj da se stidis, ukljuci se u konverzaciju (a ne samo kad ti nesto zasmeta ;)
      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • Ovo nije bio faul Melo-a!!!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Nije vise Mark
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • tofita je malko nervozan
            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

            Comment


            • Heat je dosta bolja ekipa od Knicksa,ali pretjeruju sa faulovima sudije 5 glavnih igraca dvojica 4 licne,a trojica 3.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • a da li si sportista i da li znas koliko je lako povrediti vrat ovako?
                i znas li koliko boli ovakav cim?
                a vidi se jasno da ga LBJ nije video,dok se ovaj krece prema njemu gornjim delom tela pre udara,ne stoji.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Popice metlu svakako, amaterski tim.
                  to je vec stvar rezije, al to nije ni bio predmet ove rasprave
                  da lbdj nije ono fejkovao, tyson bi bio apsolutni negativac, ovako je lbj samog sebe napravio smesnim... a da je namera bila za tehnicku, jeste.

                  Comment


                  • Ljudi moji, braćo draga, pa kakva je ovo PO utakmica? Ovo izgleda kao jači trening Miami-a.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • James ce sam da pobijedi Knickse.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Daleko od toga da se stidim,samo kazem da sam trazio opciju da se registrujem,jer mi je ovaj komentar zaista u momentu jako zasmetao

                        Comment


                        • Zasto ovako nije moglo do sada
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Video T-Mac, bice belaja...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Zasto ovako nije moglo do sada
                              Sad ce tofita da poludi i stizete

                              Comment


                              • Vidi se da Wade nije dugo igrao.

                                Imace vremena da se vrati u ritam protiv Knicks-a.

                                Do tada, neka LeBron daje po 40, nemam nista protiv.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X