Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    DUVEJN UVEJD,kako to moze ruzno da zvuci?
    Ne bi bio neki problem kad bi njegovo ime izgovorio jednom u 2,3 minuta, nego on dok dribla, Kovacic 6 puta kaze DUVJEN UVJED
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Mislim da kaže DUEJN UEJD. Ali nemoguće da ne zna kako se zove Woodson?
      Moguce,svejedno ne valja.

      Comment


      • Originally posted by stefan12 View Post
        Sumlja se na MRI.Daj boze da nije ono najgore.
        MRI je magnetna rezonanca pobogu covece.

        Comment


        • Originally posted by stefan12 View Post
          Sumlja se na MRI.Daj boze da nije ono najgore.
          MRI je magnetna rezonanca, tj tip pregleda. U sledecih sat vremena bi trebali da znamo i definitivno. Ali sve informacije govore ono najgore. Odmah sam pomislio na ACL kada sam video kako je doskocio, valjda nisu otisla oba ligamenta.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Mislim da kaže DUEJN UEJD.
            yap, a i za dvajta, kaze duajt.. to ti je ono kad w prelazi u u

            Comment


            • @NebojsaNS

              Daj neki snimak sa konferencije, iz svlacionice, bilo sta . Nervozan sam u PM, ne mogu da sedim na mestu.


              Ljudi , ne postresajte se oko Kovacica. Covek je prestao da prati NBA jos kad je otisao sa BK, a to je bilo pre 10 godina. Sve cinjenice govore u prilog tome da on ovo radi zato sto mora. Iamte MUTE opciju.

              Comment


              • Ja se sad registrovah,samo da bih napisao ovo sto mi je zasmetalo...
                Komentar faula i tvrdnja da je insceniran me je bukvalno izbacio iz takta.
                Bila je namerna,definitivno.
                Nije bila namerna druge kategorije,nije za iskljucenje.
                Ali prica tipa kako ga nije sramota da glumi,mi zvuci kao subjektivnost u komentarisanju,ispravite me ako gresim.
                I kao neki blagi animozitet prema LBJ.
                Da se razumemo,nije mi omiljeni igrac,ali je besmisleno reci da ono nije bila nesportska.

                Comment


                • Originally posted by Ivica C> View Post
                  Ja se sad registrovah,samo da bih napisao ovo sto mi je zasmetalo...
                  Komentar faula i tvrdnja da je insceniran me je bukvalno izbacio iz takta.
                  Bila je namerna,definitivno.
                  Nije bila namerna druge kategorije,nije za iskljucenje.
                  Ali prica tipa kako ga nije sramota da glumi,mi zvuci kao subjektivnost u komentarisanju,ispravite me ako gresim.
                  I kao neki blagi animozitet prema LBJ.
                  Da se razumemo,nije mi omiljeni igrac,ali je besmisleno reci da ono nije bila nesportska.
                  niko ne spori da je udaren, ali ono bacanje, tj gluma nakon faula je presmesna.

                  Comment


                  • Au pa sta sam ja mislio,ali volio bi da nije puno velika povreda.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Evo ga T-Mac . Izgleda da jos nije procitao sta se desilo.

                      Comment


                      • Originally posted by carter985 View Post
                        niko ne spori da je udaren, ali ono bacanje, tj gluma nakon faula je presmesna.
                        Ono je flagrant dva, mogao je da ga povredi opusteno, da je bio bilo ko drugi a ne on ko zna sta bi bilo. Sreca pa je zivotinja.

                        Comment


                        • Sto se tice naseg Kinga MVP-a, reci cu samo jedno :

                          "IF SOMEBODY HATES YOU WITHOUT A REASON, GIVE THE MOTHEFUCKER DAMN REASON ! "

                          Comment


                          • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                            @NebojsaNS

                            Daj neki snimak sa konferencije, iz svlacionice, bilo sta . Nervozan sam u PM, ne mogu da sedim na mestu.


                            Ljudi , ne postresajte se oko Kovacica. Covek je prestao da prati NBA jos kad je otisao sa BK, a to je bilo pre 10 godina. Sve cinjenice govore u prilog tome da on ovo radi zato sto mora. Iamte MUTE opciju.
                            Nisam jos nasao nista na netu, cim nadjem kacim, samo prenosim sta se prica na Twitteru.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Ono je flagrant dva, mogao je da ga povredi opusteno, da je bio bilo ko drugi a ne on ko zna sta bi bilo. Sreca pa je zivotinja.
                              bilo kog drugog, chandler ne bi ni body chekovao

                              Comment


                              • Originally posted by carter985 View Post
                                bilo kog drugog, chandler ne bi ni body chekovao
                                Popice metlu svakako, amaterski tim.

                                Comment

                                Working...
                                X