Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamolili bi komentatora (ne znam kako se zove) da kad govori neko od igraca ili trener (Wired) da ne lupeta nista... ne cujemo ni jednog ni drugog... a ovi su zanimljiviji od njega tako da je bolje da cujemo njih...
    hvala unapred

    Comment


    • Doctors Report Derrick Rose has a torn Mcl and Acl will miss the remainder of the playoffs and have surgery on Tuesday
      To je to, otprilike. Fuck...
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Da Lin igra Majami ne bi imao sanse

        Comment


        • A bre što piše 18:13 kad je 18:15.

          EDIT: Fuck, poništili Jeffries-u
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • rekoh ja da je za njega gotova sezona

            Comment


            • Nije, ponisten je kos, jer je isteklo vreme kada je Jeffries dao kos.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                rekoh ja da je za njega gotova sezona
                6 meseci out minimalno. Na 12 razlike i minut do kraja. Neverovatno, kada hoce, onda hoce.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  To je to, otprilike. Fuck...
                  Strasno. Strasno. Za rezultat me sada zabole, Phila ce se nekako proci, ispasce se od Celtics-a.

                  Ali, ligamenti, operacija, oporavak...

                  Comment


                  • Evo me braco. Sta sam propustio?

                    Comment


                    • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                      Strasno. Strasno. Za rezultat me sada zabole, Phila ce se nekako proci, ispasce se od Celtics-a.

                      Ali, ligamenti, operacija, oporavak...
                      Sada ce uz clanak imati jos jednu povredu koja se realno ne moze izleciti. Ode karijera sunce ti
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Wade i James on fire..

                        http://www.nba.com/video/channels/pl...s=iref:nbahpt2

                        Monsterputback..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kakvi su raspadi Miler i Hazlem, prosto ne verujem.

                          Comment


                          • ja bi za ovo krivio trenera,kad je video da je gotova tekma trebao je lepo da ga izvede,a on se pravi blesav eto mu ga sad neka kaze lepo sto ga je drzao toliko u zadnjoj 4

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              ja bi za ovo krivio trenera,kad je video da je gotova tekma trebao je lepo da ga izvede,a on se pravi blesav eto mu ga sad neka kaze lepo sto ga je drzao toliko u zadnjoj 4
                              Hteo je jos malo da ga razigra i da proba da napravi triple double, dobro za samopouzdanje, naravno da se nije moglo ni pretpostavljati da ce se ovo desiti. Ali kakva je harmonija bila, da se ovako zavrsi, pa zasto jbt.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Prva cetvrtina srednja zalost , Entoni suta k'o na placu , ja bi bolje ubacivao , Amar'e donekle dobar , vise mu je do svadje , Dejvis izvlaci situaciju , majstorski odigrao prvu cetvrtinu , Dzefris isto odigrao solidno rolu , sreca nasa pa Miler ne zna sutati inace bi bilo vise i bespotreban faul Smita na kraju cetvrtine , malo da se smirimo , nisu vanzemaljci ,moze se igrati protiv njih samo malo stabilnije da udjemo u 2.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X