Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Skor bez Vejda i maltene najveci broj poena u svakoj vaznoj utakmici su mu je doneli, imao je posle Ol Stara malo pauzu sa statistikom ali to je bilo neke dve nedelje i to je to. Svi ostali su imali mnogo vise od toga.
    Slazem se, samo ti kazem da mu je upravo zdravlje i kontinuitet to omogucio.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Slazem se, samo ti kazem da mu je upravo zdravlje i kontinuitet to omogucio.
      Pa kad je pravi crnac, ne povredjuje se. Meni nikad nije jasno kad se crnac povredi.

      P.S. Dobice ih sam sad.

      Comment


      • Originally posted by delgado View Post
        bane,zbog toga se i nerviram. OKC je zdrava cele sezone, dok su u Majamiju razni propustali utakmice i evo sada, Bosh i Vejd nece igrati do kraja , sto znaci da cemo mozda izgubiti sve do kraja i onda mogu ladno da predaju titulu MVP-a Durantuli. Zato mi je zao sto ne pobedjujemo ove tekme koje bi dobili lagano da smo u punom sastavu, pa samo jos jedan superstar da igra ili da se Flash juce nije povredio. Bas lose nam ide sut spolja
        Evo polako se vraćaju u ovu tekmu, a i Lebron-u ide na ruku to što ne igraju Wade i Bosh jer onda skuplja sve za sebe.
        Čini mi se da se publika u AAA malo sredila. Solidna atmosfera za jednu nebitnu tekmu protiv još nebitnijeg Houston-a.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • I Durant je bio zdrav, kao i cela OKC. Inace, mnogi gotive Durantulu, meni se nesto ne dopada. Kao ni Rasel, onaj flagrant foul je bio dno dna, Perkins je vec dokazana sisica.
          Ajmo Kralju neki clutch!

          Comment


          • KABUUUUUMMMM!!!!!
            MVP BREEEEEE!!!!!!!!!!

            Comment


            • Kralj pogodio trojku na isteku napada, a onda u tranziciji izbacio asistenciju za trojku Milera. Svidja mi se sto se Majk vraca u formu, i naravno Joel. On je itekako potcenjen igrac, po mom misljenju. Ne znam sta da ocekujem od Turijafa.

              Izvinite sto offujem. Nisam bio tu dugo, pa zelim da saberemo utiske sezone ovako na brzinu, al na nekoj drugoj temi cemo. Idemo Lebrondzo! Ako posle ovoga ne budes MVP onda stvarno..

              Comment


              • Hebala vas mvp nagrada

                Comment


                • Magic veceras tuce Nuggets-e, book it!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Evo delgado. Dobija ih MVP u crunch time-u. Komanduje celom ekipom, a kada se to dešava onda Miami pobeđuje. Znači, ono što kaže Spo na TO to se ne važi. Važi se ono što kaže Lebron na parketu.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Hebala vas mvp nagrada
                      Nemoj tako Ljubašine. Samo 7 igrača u istoriji lige je tri puta bilo MVP sezone. Lebron definitivno pripada toj "ligi izuzetnih džentlmena."

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Kakvo kucanje Dzejmsa, bravo.. Lepa pobeda, bravo momci. Izmace nam no1 seed zamalo, ne volim sto igramo sa Nju Jorkom, opasan je brat Mello. Ali, od samog starta cemo imati maksimalno ozbiljan pristup, i uz dobru odbranu nece biti problema u prve 2 runde, a onda na scenu stupa napad.

                        King - 32p, razbio u 4/4. Durant promasio dosta suteva za pobedu. Sta li ce sad smisliti ?

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post
                          Nemoj tako Ljubašine. Samo 7 igrača u istoriji lige je tri puta bilo MVP sezone. Lebron definitivno pripada toj "ligi izuzetnih džentlmena."
                          Veruj mi da njega to ne potresa mnogo. Ima neke druge ciljeve

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Veruj mi da njega to ne potresa mnogo. Ima neke druge ciljeve
                            Znam, znam. Ali eto. Ako već može da dobije tu nagradu ja bih bio veoma sretan zbog toga.

                            Miami lagano do pobede. Rutinski, bez puno znoja. U svakom slučaju mnogo bolje igrati ovakve tekme pred kraj sezone nego sagoreti kao sinoć Lakers-i i OKC.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Odlican James u ovoj utakmici - eto malo clutcha za hejtere. Mada, napravljen je 'pocket guide for criticizing Lebron in every situation' , okacicu vam sutra da pogledate.

                              Laku noc svima, mnogo lepa pobeda -> koja nam je donela izgleda MVP titulu... James je stvarno zverina od igraca, zasluzuje prsten vise nego iko u ovoj ligi. Ubedjen sam da ove sezone nece zavisiti od njega(u smislu da ce pokidati i dati sve od sebe) i da nece biti onako pasivan i uplasen u finalu.

                              Comment


                              • Zasluzio je covek,nema sta. Ovo sto on radi ove sezone je stvarno nadrealno.

                                Kakva imena igraju za Raptorse...Uzoh,Alabi

                                Comment

                                Working...
                                X