Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Ne, zaista, sve osim kazne do kraja sezone je smejurija jer je ono toliko ruzan i pre svega bolestan potez da nema dalje. Alo, da udaris igraca bez ikakvog razloga, da ga je Harden nesto provocirao, pa i da donekle shvatis, ali da razvalis coveka bukvalno u MMA stilu u vrat, sto se mene tice i da se dogodilo na pocetku sezone, da sam Stern ne bih mu dozvolio da vise igra do naredne.
    Ma da je neka bagra tipa WBrick ili Perk nego brata Hardena, najpozitivniji i najjaci lik u OKC.

    Comment


    • Originally posted by delgado View Post
      to smo mi upravo osetili na kozi u finalu.. A bojim se da ce tako biti i ove sezone.. Za Cikago ne brinem, dobijamo u 6. Ali kako dobiti Oklahomu ?
      Bolje da se upitamo kako OKC (ako stigne do finala) da dobije Heat 4 puta? ;)

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by delgado View Post
        to smo mi upravo osetili na kozi u finalu.. A bojim se da ce tako biti i ove sezone.. Za Cikago ne brinem, dobijamo u 6. Ali kako dobiti Oklahomu ?
        Ti si baba Vanga?

        Comment


        • Ne podnosim ni jedne ni druge,ali bi sve dao da se Hardenu pruzi prilika da se "osveti" debilu na parketu.

          Idi bradati iz OKC-a,da te jos vise zgotivim

          Comment


          • OKC je jaca od Majamija,realno. Durant i Vestbruk su strasni napadaci, imaju bolje sutere, u reketu su jaci - Ibaka i Perk, tu je ludi Harden.. Mi da se nadamo da moze LBJ da limitira KD-a a da Calmers pruzi dobre suterske partije,kao i Miler. Bosh ce jako tesko protiv Ibake.. Ali, daleko je to. Uglavnom, necemo imati prednost domaceg terena u finalu, osim ako ne bude u finalu neko iz LA.

            Voleo bih da dobijemo ovo. Prosto ne volim da gubimo, pa makar i u nebitnoj tekmi. Ne valja da se odlepi OKC, sve oni to gledaju kad se glasa za MVP-a.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Ma da je neka bagra tipa WBrick ili Perk nego brata Hardena, najpozitivniji i najjaci lik u OKC.
              I to, brat Harden jedan od najgotivnijih likova u celoj ligi. Mada ko god da je bio na tom mestu, on bi ga mlatnuo, jednostavno je bio u transu, zamislite da je ne daj Boze osakatio Durant-a , pa svi bi ga rastrgli, od igraca, preko medija, do fanova sirom sveta.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by delgado View Post
                OKC je jaca od Majamija,realno. Durant i Vestbruk su strasni napadaci, imaju bolje sutere, u reketu su jaci - Ibaka i Perk, tu je ludi Harden.. Mi da se nadamo da moze LBJ da limitira KD-a a da Calmers pruzi dobre suterske partije,kao i Miler. Bosh ce jako tesko protiv Ibake.. Ali, daleko je to. Uglavnom, necemo imati prednost domaceg terena u finalu, osim ako ne bude u finalu neko iz LA.

                Voleo bih da dobijemo ovo. Prosto ne volim da gubimo, pa makar i u nebitnoj tekmi. Ne valja da se odlepi OKC, sve oni to gledaju kad se glasa za MVP-a.
                Zbog tebe bih zamrzeo i Lebrona i Majami i sve.

                Comment


                • @delgado

                  Samo opušteno. Neće ništa biti kao prethodne sezone. A Lebron je već zaslužio MVP nagradu. Mogu samo da mu je ukradu.

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Miler pogodio trojku, ali zicer ne moze i odma' primamo trojku iz tranzicije. Dobro je ako se Mileru malo vrati samopouzdanje , on je izuzetno koristan igrac na parketu, solidna odbrana, court vision, kretnja bez lopte. Ebene povrede ga shebase, bio bi on nas 4. igrac da nije toga...

                    Comment


                    • Ama ignorisite ga, dosadan je.

                      Comment


                      • Pijani Loncar

                        Comment


                        • bane,zbog toga se i nerviram. OKC je zdrava cele sezone, dok su u Majamiju razni propustali utakmice i evo sada, Bosh i Vejd nece igrati do kraja , sto znaci da cemo mozda izgubiti sve do kraja i onda mogu ladno da predaju titulu MVP-a Durantuli. Zato mi je zao sto ne pobedjujemo ove tekme koje bi dobili lagano da smo u punom sastavu, pa samo jos jedan superstar da igra ili da se Flash juce nije povredio. Bas lose nam ide sut spolja

                          Comment


                          • Lebron je MVP titulu osvojio na polovini sezone, mozda cak i ranije. Ko to ne vidi, jbg.
                            Jednostavno, niko nije konstantno igrao na tom nivou, dosta je i povreda bilo, verovatno mu najveca prednost i jeste bila to sto je bio zdrav tokom cele godine i sto je mogao da odrzi kontinuitet dobrih igara. Cim ti svako malo preskaces i po jednu-dve utakmice, ispada se iz ritma automatski.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by delgado View Post
                              bane,zbog toga se i nerviram. OKC je zdrava cele sezone, dok su u Majamiju razni propustali utakmice i evo sada, Bosh i Vejd nece igrati do kraja , sto znaci da cemo mozda izgubiti sve do kraja i onda mogu ladno da predaju titulu MVP-a Durantuli. Zato mi je zao sto ne pobedjujemo ove tekme koje bi dobili lagano da smo u punom sastavu, pa samo jos jedan superstar da igra ili da se Flash juce nije povredio. Bas lose nam ide sut spolja
                              Bas je odsustvo Vejda i Bosa nesto sto ide na ruku Lebronu za MVP nagradu.

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Lebron je MVP titulu osvojio na polovini sezone, mozda cak i ranije. Ko to ne vidi, jbg.
                                Jednostavno, niko nije konstantno igrao na tom nivou, dosta je i povreda bilo, verovatno mu najveca prednost i jeste bila to sto je bio zdrav tokom cele godine i sto je mogao da odrzi kontinuitet dobrih igara. Cim ti svako malo preskaces i po jednu-dve utakmice, ispada se iz ritma automatski.
                                Skor bez Vejda i maltene najveci broj poena u svakoj vaznoj utakmici su mu je doneli, imao je posle Ol Stara malo pauzu sa statistikom ali to je bilo neke dve nedelje i to je to. Svi ostali su imali mnogo vise od toga.

                                Comment

                                Working...
                                X