Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poveli smo Ajde Mike malo taktiziranja , ubaci Jordana i Gadzurica , moze i Douglas malo
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Baron i Fields pokazali više danas nego cele godine!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • 'Ajmo Knicks-i! Zgruvajte raspalu Atlanta-u i učvrstite tu sedmu poziciju! Let's go NY!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Shumpert stvarno kida u odbrani, odličan nad JJ.

          Napokon vidimo odbranu u 4/4
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Harden sabija

            Comment


            • Vec se vrlo jasno nazire finale Zapada SAS - OKC, sve sem toga bice prvoklasno iznenadjenje.
              Last edited by Nebojsa; 22-04-12, 21:15.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ja mislim da bi tu jos samo Memphis mozda mogao da se umesa i to je to.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Ja mislim da bi tu jos samo Memphis mozda mogao da se umesa i to je to.
                  Tesko da mogu jedan od ova dva tima da dobiju cetiri puta. Nemoguce da ne kazem.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ne mogu da otpisem LaL nikako, ne dozvoljava mi istorija. Kad ih nisam otpisivao prosle godine na 0-3 sa Mavisma ne mogu ni sad. Dok ne ispadnu u igri su, bar po meni.

                    Comment


                    • Bogami Lakersi uz neku spektakularnu partiju Kobe-a,Bynuma ili Gasola ili neka timska igra da svi odigraju solidno moze se neko cudo napravit.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Originally posted by stefan12 View Post
                        Bogami Lakersi uz neku spektakularnu partiju Kobe-a,Bynuma ili Gasola ili neka timska igra da svi odigraju solidno moze se neko cudo napravit.
                        Brate sta ce ti to nedonosce na avataru?

                        Comment


                        • Artest stoka, tu ni ime ne pomaze. Mars u tri lepe. Kretenu jedan neotesani.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Brat Ron.

                            Btw, Westbrick je u Kobijevom dzepu.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Kakav debil

                              Comment


                              • kakav reatard, ni pantela neverue

                                Comment

                                Working...
                                X