Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hawes ne ume da skoci
    sigpic

    Comment


    • Magic je u stvari rešio da noćas dokaže kako njima zapravo i nije potreban Dwight. I to su rešili da urade baš noćas!!! Bookmaker-i se prejebu na granicu od 181.5, a ja se upecam kao šaran na pobednika. Pravi sam mag za sportsko klađenje!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Plej Of utakmica u Houstonu. Preporucujem svima da se ukljuce u drugom poluvremenu

        Comment


        • Boze, molim te ako si vec resio da me cimas za kintu, neka Philadelphia padne na osmo mesto, ne trazim nista vise od toga. Hvala jos jednom.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Jadno je stvarno sta je veceras uradila Philadelphi-a Od ekipe od koje su svi ocekivali da bude top5 na istoku, mozda ni u plej of nece uci. Sad kad dodje Miko i pocne da nam nabija na nos kako je on bio upravo sto se Philadelphi-e tice, moracemo da cutimo
            sigpic

            Comment


            • Faried je zver kakvu u zivotu nisam video. Mislim da ga se protivnicki igraci plase

              Comment


              • 12-8 u 3/4 izmedju NO i Sarlota. Hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahaha ahahahahahhaahhahahahaha..
                sigpic

                Comment


                • Izgleda da je LeBron sam pobedio Netse na kraju,bar mi tako box score govori

                  Definitivno navijam da Rocketsi udju u PO

                  Comment


                  • The most amazing clutch preformance of the season. By far. This was not game closure, this was an MVP closure.
                    Last edited by LBJmvpFORlife; 17-04-12, 03:36.

                    Comment


                    • Sansi moraju da iskoriste ovaj poraz Hjustona.
                      sigpic

                      Comment


                      • Izgubise Rocketsi na kraju Previse su se oslanjali na sut za 3 poena...


                        A Wizardsi opravdali ulogu favorita protiv Bullsa

                        Comment


                        • Gostujuca publika skandirala MVP-ju. Mrsavi, mozes samo da ga sisas

                          Comment


                          • Kako trpa trojke ovaj Luk Babit iz Portlanda, sa 8 metara lagano.
                            sigpic

                            Comment


                            • Srdjan je komentator, to bre sad mogu da uzivam dok gledam

                              EDIT: A i Dare je tu
                              Last edited by colke995; 18-04-12, 01:21.
                              sigpic

                              Comment


                              • Au, sta svirase Bradley-u kao licnu, pogleda decko Mela i faul.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X