Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao i prosle sezone u regularnom delu sezone, dobijen mec izgubljen.

    Cestitam Mac na zasluzenoj pobedi. Videcemo se valjda u PO-u, ako ne ispadnu i jedni i drugi do finala.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Nemas na cemu da mi cestitas, ne valja ovo nista.
      Pobeda je pobeda. Mada, realno, i prosle godine smo gubili od svih u regularnom dijelu pa smo u plejofu pokidali sve. Ne sumnjam da ce tako biti i ove godine.
      Laku noc momci ;)

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Daggera je pogodio vise nego tvoj pulen u ovom stadijumu karijere a procentualno cak 10% vise. Bacanja da, ionako ih tanko sutira a kamoli u tim situacijama.
        Ja ti samo kazem kako stoje svari i ko je izgubio ovu utakmicu. Mozes ti da prebacujes krivicu na druge koliko god hoces, Wade je izvukao 4. cetvrtinu.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          Ja ti samo kazem kako stoje svari i ko je izgubio ovu utakmicu. Mozes ti da prebacujes krivicu na druge koliko god hoces, Wade je izvukao 4. cetvrtinu.
          Pa LeBron odere dupe 3 cetvrtine, nosi ih u odbrani i u napadu, ne odmori nijedan minut celu trecu i cetvrtu i onda Wade da gas na 3 min do kraja. Da nije LeBrona ovo bi bio blowout. A i pogodio je trojku na -1 na 3 sekunde do kraja napada cini mi se.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Pa LeBron odere dupe 3 cetvrtine, nosi ih u odbrani i u napadu, ne odmori nijedan minut celu trecu i cetvrtu i onda Wade da gas na 3 min do kraja. Da nije LeBrona ovo bi bio blowout. A i pogodio je trojku na -1 na 3 sekunde do kraja napada cini mi se.
            Ne, da nije bilo Rose-a ovo bi bio blowout.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Ne, da nije bilo Rose-a ovo bi bio blowout.
              Izaso mi bre tiket imacu za racune boli me dupe

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Pa LeBron odere dupe 3 cetvrtine, nosi ih u odbrani i u napadu, ne odmori nijedan minut celu trecu i cetvrtu i onda Wade da gas na 3 min do kraja. Da nije LeBrona ovo bi bio blowout. A i pogodio je trojku na -1 na 3 sekunde do kraja napada cini mi se.
                Bio je sam k`o duh i nek` se zahvali Wade-u jer taj sut mu je on iskreirao. Dobio je na tacni. Al` nakon toga promasuje onaj s lakta i penal.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Bzze se raspravljate, izgubili su, svi su krivi. Da je Wade pogodio sut za pobedu, pobedili bi kao tim. U produzetku niko nista nije pogodio, tako da su kao tim podbacili totalno. I btw, smesna odbrana kod zadnjeg napada Bulls-a, da CJ ostane sam, pa da Wade mora da trci sa Rip-a da mu koliko toliko zasmeta, sramno, zaista sramno.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    Bio je sam k`o duh i nek` se zahvali Wade-u jer taj sut mu je on iskreirao. Dobio je na tacni. Al` nakon toga promasuje onaj s lakta i penal.
                    Wade je promasio i mislim da mu je Turiaf dodao posle ofanzivnog.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Wade je promasio i mislim da mu je Turiaf dodao posle ofanzivnog.
                      Nebitno, al` kako ne kapiras poentu, kako da mu das loptu kad ne moze da pogodi penal? Pa zato je lopta svaki put u Wade-ovim rukama, a ti se svaki put deres na Meksikanca.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Nebitno, al` kako ne kapiras poentu, kako da mu das loptu kad ne moze da pogodi penal? Pa zato je lopta svaki put u Wade-ovim rukama, a ti se svaki put deres na Meksikanca.
                        Da ima 20% procenat u tim situacijama, ajde molim te. Covek je samo prosle godine u PO pogodio 7,8 suteva do or die. Ima 87% sa penala u karijeri kada je 5 i manje minuta do kraja a razlika 5 poena gore dole. Kobi 89% Majkl 93% pa nije toliko velika razlika majku mu?

                        EDIT: Odo' d' igram Dotu nemoj da me zajebavas.
                        Last edited by LBJmvpFORlife; 13-04-12, 04:26.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Da ima 20% procenat u tim situacijama, ajde molim te. Covek je samo prosle godine u PO pogodio 7,8 suteva do or die. Ima 87% sa penala u karijeri kada je 5 i manje minuta do kraja a razlika 5 poena gore dole. Kobi 89% Majkl 93% pa nije toliko velika razlika majku mu?
                          Znaci skidam ti kapu! Pa ti si uspeo da nadjes argumente da je Lebron odilcan penaldzija u clutch-u...
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Znaci skidam ti kapu! Pa ti si uspeo da nadjes argumente da je Lebron odilcan penaldzija u clutch-u...
                            Ako ti je 87% odlicno onda da Ajde bezi ozbiljno idem da igram, znas i sam da nema sanse da mi objasnis da ima neku manu i da cu da kopam dok ne nadjem nesto da ga odbranim iako mozda nisam u pravu.

                            Comment


                            • Gleda neko nesto?
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Gleda se Boston, mada verovatno cu samo do poluvremena. Toronto je bez Bargnani-a previse jadna ekipa..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X