Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva pobeda Finiksa.
    Juti je falila desetinka vise kako bi igrali produzetke.Kad je bilo tesko Nes je preuzeo stvar u svoje ruke i pogodio dva bitna suta.
    Potez utakmice je kada je Fraj kao noj zabio glavu u pesak, izbacio loptu bezveze i pogodio trojku od table.

    Comment


    • Svinjo mutava vrati Tatu!
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Ajmo bre Los Andjeles gazi ove mrave, ajde!
        Edit: dajte bre ovim klipersima trenera normalnog ima da budu jaci od OKC. Dal je moguce da u NBA ima ovoliki nedostatak strucnjaka, da u celoj ligi ne postoje 10 trenera koja mogu da naprave sistem, igru da se nadmudruju. Pa kadgledam Boston- San Antonio ja gledam kosarku, gledas kako onaj Dok tamo pokusava da umulja nesto Popovicu a onaj ga gleda:" sta blenes tele crno". Bre milina da gledas utakmicu i kvailtet na terenu i na klupi. Onda ide OKC i Majami, onaj Vejd sasav ceo, pa njega bi Zeljko Obradovic nokautirao na treniningu dva tri puta, ovaj loptu vise ne bi uzeo u ruke. Sad LA-LA, gledam ovog Bajnama on omasi kucanje i vesa se po onom obrucu 2 minuta ko majmun a ovi njegovvi igraju vec uveliko odbranu. Grifin preskoci Gasola, pa onda opet skoci jos jednom, pa jos jednom i tako svako vece. I sad igraju egal. Celu utakmicu lete ko muva bez glave samo da sutnu na ova obruc. Bitno je da ce top 10 da bude pun sutra. Nema ovde kosarke do plej ofa, nema ociju mi.
        Last edited by Drazen 3; 05-04-12, 05:55.

        Comment


        • Alo debela gmazino sto ti preuzimaju!
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Sesenjon (ovi s Monda ga zovu tako) je usrao dva-tri poseda i vratio ih u zivot. Daj Kobe otmi mu loptu iz ruku zivota ti.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Nema leba od ovoga, pa zamisli bre njima ovaj Braun dodje ko nama Pizon, to niko ne zna sta radi.
              Evo ga Sesonj

              Comment


              • Sesenjon!

                Iskupio se.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Boze sta radi ovaj covek poslednjih par utakmica... Ovo je Jordan mode.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife
                    Kakav si ti zmaj Drazene, evo ceo stan ti se smeje. Bravo kralju. Nekrunisani kralju.
                    AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                    Drazeeeeeeneeeeeeeeeeeeeee
                    aaaaaaaaaaaa
                    Dajte banujte ga opet, zasluzio je

                    Comment


                    • Koliko neprijatna situacija samo danas, Dwight i SVG... Ajde da ih pobede Knicks-i...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Krle, daj neki dobar stream.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • http://www.firstrowsports.eu/watch/1...rk-knicks.html

                          Najpoznatiji... Ne koči...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Ladno nisi uzeo LP za ovaj mesec zato sto Derrick ne igra

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ladno nisi uzeo LP za ovaj mesec zato sto Derrick ne igra
                              Da... I, zato sto nemam kinte.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Da... I, zato sto nemam kinte.
                                Nemoj da lazes bre...u sustini si ti najveci masturbator ovde

                                Comment

                                Working...
                                X