Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by točilo View Post
    Raja dok je half-time ima li kakvih potencijalnih bomba-trejdova do kraja roka.. pošto sam bio na selu ovih dana, nisam baš u toku?
    http://www.sportklub.info/forum/thre...talo%29/page88

    Ovde ces saznati i sto treba i sto ne treba

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Samo Lamarkus igra, ostali ka da su jelke..
      Dok sam ih gledao protiv Bostona, stekao sam utisak kao da niko nema volju da igra, a nzm zbog cega
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
        http://www.sportklub.info/forum/thre...talo%29/page88

        Ovde ces saznati i sto treba i sto ne treba
        Thanks bro
        Its all about smiles and cries

        Comment


        • Jel gleda neko Lejkerse, ili sam ja jedini?

          Comment


          • Sta vam ono radi Tony Allen?
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Marc za sada drzi Drew-a u dzepu...

              Lakers-i ako hoce da pobede mora Ron da pogadja ove otvorene suteve. U stvari on je kljuc svake utakmice...
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by LejkerBoy View Post
                Jel gleda neko Lejkerse, ili sam ja jedini?
                Bice da ih samo ti gledas,ovde ti je Miami glavna ekipa pa hteo ne hteo moras da ih gledas,ima Heat-ovih navijaca na svakom koraku......

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Sta vam ono radi Tony Allen?
                  Valjda ce Kobe da primeti da Tonija danas hoce sut...

                  Comment


                  • Prodao se Loncar za sitnu lovu.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • aaaaaaaa..... ne vjerujem , pa ovaj Hedo je narkomanija totalna
                      Its all about smiles and cries

                      Comment


                      • Gleda li neko Cleveland? Interesuje me kako igra Kyrie..
                        sigpic

                        Comment


                        • Yahoo's Adrian Wojnarowski reports that the Warriors are close to sending G Monta Ellis, C Ekpe Udoh and C Kwame Brown to the Bucks in exchange for C Andrew Bogut and G/F Stephen Jackson.
                          If this deal goes down there's no telling how Monta and Udoh will get along with Scott Skiles, although Ellis should clearly start at shooting guard. Stephen Jackson would also likely be back on the court soon for Mark Jackson, making him worth a pickup in most leagues, but keep in mind this trade is not official.
                          Moracu da menjam avatar ako je ovo istina

                          Comment


                          • To je stvarno ocajan trejd. Bogut ce uvek imati problema sa povredama, Jax je vec mator. Udoh tek poceo da igra kako valja,a Monta je Monta.

                            Comment


                            • Bucks and Warriors have agreed in principle on trade to send Bogut and Jackson to Warriors for Ellis, Udoh and Brown, league source tells Y!
                              izgleda da ces morati da menjas avatar Jennings i Ellis u jednoj ekipi, bice veoma zanimljivo
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne da je ocajan trejd nego nema dalje, ako ovo prodje.. Bogut igra celog zivota ko da je od stakla, Jax je vec dobar ali veteran, pa valjda Warriorsi nisu toliko ocajni za centrom.. Ne znam kakva je situacija sa Elisovim ugovorom...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X