Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • auuuuu kakva banana LBJ,howard neka skuplja kore...hahaha

    Comment


    • Hedo već 5 izgubljenih lopti.. koja dileja krsta mi :/
      Its all about smiles and cries

      Comment


      • a chalmers nece ga sut... ali dobar u odbrani..

        Comment


        • Ubise ih tranzicijom,Rio nikako da udje u ritam
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • dobar procenat suta howarda,verovatno bila dosta zakucavanja,jer nisam gledao iz pocetka...

            Comment


            • LBJ

              Comment


              • 20-0 run za 6 minuta.a unistava ih majami,ali evo jj pogodio..

                Comment


                • Od kako su Wade i Lebron usli u igru, napravili su seriju 20-0

                  Comment


                  • Poserem mu se u drvene ruke, sta bre radi onaj trener s njim... Nek` plate mene i imace bolji procenat s penala.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Odlicna druga cetvrtina. Sjajni James, Bosh i Wade..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Kako je ovaj Portland prso ne mogu da verujem,ljudi ne mogu da se sastave

                        Comment


                        • Raja dok je half-time ima li kakvih potencijalnih bomba-trejdova do kraja roka.. pošto sam bio na selu ovih dana, nisam baš u toku?
                          Its all about smiles and cries

                          Comment


                          • Ma sve je lagano kada Miami onako stisne u odbrani,znaci niko nam kosa ne moze dati

                            Comment


                            • Originally posted by točilo View Post
                              Raja dok je half-time ima li kakvih potencijalnih bomba-trejdova do kraja roka.. pošto sam bio na selu ovih dana, nisam baš u toku?
                              Dvajt je najavio da bi voleo u svaki tim pojedinacno da igra

                              Comment


                              • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                                Kako je ovaj Portland prso ne mogu da verujem,ljudi ne mogu da se sastave
                                Samo Lamarkus igra, ostali ka da su jelke..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X