Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ovo je sad faul??
    sigpic

    Comment


    • Kako lepa akcija Bryant - Bynam, vrhunski.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Aaa,usralo je Kobija sad,sudjenje i vise nego domacinsko u ovoj utakmici...
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Ajde Pierce, resi ovo onako kako umes..
          sigpic

          Comment


          • Steta, Bass odlicno igra celu utakmicu i sad promasi otvoren sut.

            Comment


            • Tako im i treba kad im Bass gadja u odlucujucim trenucima ;)
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Za Drew-a lek ne postoji.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Da li je moguce da su ovako lose odradili zadnji napad?
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Tako im i treba kad im Bass gadja u odlucujucim trenucima ;)
                    Pa bio je sam, sta je trebao da uradi?? Opet ovi usrani Fakersi gade mi se vise..
                    sigpic

                    Comment


                    • i opet smo izdominirali Kelte... Bajnam je najavio da ide po glavu Kelta i Garneta... Tako da se ovo vec znalo...

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Da li je moguce da su ovako lose odradili zadnji napad?
                        Pa kad su i Alen i Pirs hteli da sutaju trojku , ne mogu obojica
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by LejkerBoy View Post
                          i opet smo izdominirali Kelte... Bajnam je najavio da ide po glavu Kelta i Garneta... Tako da se ovo vec znalo...
                          Izdominirali?? Pa ovo je klasicna utakmica dobijena na sudije. Ako ovako dominirate, onda svaka cast
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by C-Bosh View Post
                            Da li je moguce da su ovako lose odradili zadnji napad?

                            To je vise dobra odbrana koju je postavio Majk Braun.
                            Bez obzira na to Alen je imao otvoren sut.
                            Barem su Seltiksi bili egal sa Lejkersima od druge cetvrtine pa do kraja, jer sam mislio da ce se Lejkersi odlepiti na +20 i da ce utakmica propasti.Ocekivao sam da ce utakmica ici u tom smeru, kad ono Lejkersi ih jedva dobise.Steta sto bas promasio onaj otvoren sut, dace ga sledeci put.

                            Comment


                            • Originally posted by LejkerBoy View Post
                              i opet smo izdominirali Kelte... Bajnam je najavio da ide po glavu Kelta i Garneta... Tako da se ovo vec znalo...


                              Jedva ste nekako pobedili,a ti pises da ste izdominirali.

                              Comment


                              • pa znam da je jedva, ali opet je najsladja pobeda, pobeda protiv najveceg rivala.
                                p.s. Zadnje 3 smo mi dobili... Cekamo vas.

                                Comment

                                Working...
                                X