Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Staki, sad da vidimo da li je za pobjedu.
    sigpic

    Comment


    • Rondo promasio polaganje, onda s primili kos i sad je 84-84
      sigpic

      Comment


      • Evo zasto je Tata!
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Rejdzon
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Aoooooooooooooooooooooooooo je li normalan ovaj Rondo???????????? I sad zamalo terojku pogodi Dragic, ali srecom dva su u pitanju. Kakav retard. Panem li zbog njega, ima da ga trazim.

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Evo zasto je Tata!
              Lagano protiv raspalog Detroit-a. Videćemo ga u PO na Zapadu kada ga budu čuvali "čuvari".

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by Branislav View Post
                Lagano protiv raspalog Detroit-a. Videćemo ga u PO na Zapadu kada ga budu čuvali "čuvari".
                A sta to fali Prince-u?

                Btw, zar ga nisi video u nedelju?
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Igrao sam na 6.5 kvoti Boston i ono tip mi radi, kad su se vec vratili Pa stvarnoooo... Kako moze ono da neko napravi. Nije ni obruc pogodio iz polaganja.

                  Comment


                  • Pratim paraleno dva strima i u razmaku od 2 sekunde prvo Kobisha pogadja za produzetak pa Dragic za izjdnacenje.

                    Comment


                    • Ispala mu lopta, drzao je prstima..Resavaju to oni bez poblema u OT..
                      sigpic

                      Comment


                      • Toooo Paulina.... Sablasno ste matori svi, ali vi ste ona klasa zbok koje se gledao NBA. A kad mi pane na pamet da su se povlacili prije dvije godine.

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          A sta to fali Prince-u?

                          Btw, zar ga nisi video u nedelju?
                          Jesam. Lebron na 4. Opšte poznata stvar je da samo Lebron u Heat-u može da čuva Kobe-a i Rose-a. Gde je bio Gasol u nedelju? Gde je bio Kobe u AAA kada ga je čuvao Lebron?

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Kakava bhi fora bilo da dobiju i oni i Lejkersi preko hen pa prodjem i tiket

                            Comment


                            • Bas i Rondo... Ne trebaju ti protivnici pored njih...

                              Comment


                              • Kako mi kidaju zivce Bass skace na svaku fintu..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X