Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Heatovci okupirali temu Gde ste ostali??
    Kako igra Rondo? Hoce li opet tripl-dabl?

    Mozda se prebacim na Houston-Boston, posto Miami vise nema svrhe gledati, 20 razlike a nije ni poluvreme.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by emil_portnoy View Post
      Ja sam ispratio svaku utakmicu Heata ove sezone i nisam video ovakvu postavu. Dobro igraju. Kako Zmija dere bre

      @Drazen - Ne igraju Battier i Miller zajedno skoro nikad
      Nemoj da smo neozbiljni http://www.82games.com/1112/1112MIA2.HTM

      U pravu je Bane, a ja nisam procitao lepo, Chalmers je tu zalutao, Norris je clan te petorke na koju sam ja mislio.
      Last edited by Drazen 3; 07-03-12, 01:20.

      Comment


      • Originally posted by Drazen 3 View Post
        Nemoj da smo neozbiljni http://www.82games.com/1112/1112MIA2.HTM

        U pravu je Bane, a ja nisam procitao lepo, Chalmers je tu zalutao, Norris je clan te petorke na koju sam ja mislio.
        Pa kao sto rekoh - skoro nikad. U samo dvije od 20 postava

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Heatovci okupirali temu Gde ste ostali??
          Ja odmaram, mozda ti se pridruzim nesto kasnije ako bude stogodj zanimljivo.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Dobar je, ima 9p 3s i 3a, asistencije nece biti problem, ali s obzirom kako mu lopte upadaju u ruke, moguce je i sad da zabelezi tripl-dabl..ima jos 4 minuta do poluvremena
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by emil_portnoy View Post
              Pa kao sto rekoh - skoro nikad. U samo dvije od 20 postava
              Pogldaj minute druge i cetvrte postave, nije bas skoro nikad.

              Comment


              • Tako je kapitenu! Ovo mi je trebalo da napunim baterije! Brutalno, bezkompromisno!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • LeBron 4-4, Wade 6-6, Bosh 8-11..Kakva katastrofalna odbrana Nets-a, strasno je za videti sa kakvom sirotinjom igra Deron...Howard veliki mozak hoce u tim koji je za klasu losiji od Magic-a...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    Pogldaj minute druge i cetvrte postave, nije bas skoro nikad.
                    Sve je ok. Chalmers je "uljez", a ja sam negde "ispustio" UD-a.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • HOU - BOS 40-46 poluvreme. Rondo (9p 3s 6a), Pierce (10p) i Stiemsma (8p) odlicni..
                      sigpic

                      Comment


                      • Bobcats by 3.

                        Comment


                        • Vidi bre ovog Kobe-a, kevu mu lopovsku, 2-10 sut iz igre protiv Pistons-a.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Vidi bre ovog Kobe-a, kevu mu lopovsku, 2-10 sut iz igre protiv Pistons-a.
                            Pa kad se loži na Wade-a i James-a.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Rondo za 3 minuta 4 asistecije
                              sigpic

                              Comment


                              • Uuuuu Lebron sa pola terena

                                Comment

                                Working...
                                X