Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by rondo View Post
    Majami sa Erikom na klupi nema sanse da uzme prsten ove sezone ali sanse nema ....
    Argumenti? Objasnjenje? Bilo bi lepo kad bi malo obrazlozio, pa da mozemo da diskutujemo o tome.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by rondo View Post
      Majami sa Erikom na klupi nema sanse da uzme prsten ove sezone ali sanse nema ....
      Ima sanse sa Lebronom, Vejdom i Bosom na terenu.

      Comment


      • ŠTA JE BRE MIŠEVI!!! Objasnio majstor ovim wannabe zvezdicama kako se igra basket. Ali samo zbog ovakvih "navijača" kao što je ovaj branisval se nadam da miami neće osvojiti titulu u ovom sastavu, tačnije da princeza nikad neće doći do prstena. Realno izdivljaće ih Čikago u finalu istoka ako budu zdravi, a ako i prođu tu je durantula i thunder. Ako lejkersi naprave neki konstruktivan trade mogli bi i oni da se uključe u trku.

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Argumenti? Objasnjenje? Bilo bi lepo kad bi malo obrazlozio, pa da mozemo da diskutujemo o tome.
          Diskusija je so overrated.

          Comment


          • Moje cestitke sampionskom timu !!!

            Comment


            • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
              ŠTA JE BRE MIŠEVI!!! Objasnio majstor ovim wannabe zvezdicama kako se igra basket. Ali samo zbog ovakvih "navijača" kao što je ovaj branisval se nadam da miami neće osvojiti titulu u ovom sastavu, tačnije da princeza nikad neće doći do prstena. Realno izdivljaće ih Čikago u finalu istoka ako budu zdravi, a ako i prođu tu je durantula i thunder. Ako lejkersi naprave neki konstruktivan trade mogli bi i oni da se uključe u trku.
              Pazi ovog sto se probudio iz zimskog sna . Aj nastavi da spavas da ne bi lupetao gluposti ;)

              Comment


              • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
                ŠTA JE BRE MIŠEVI!!! Objasnio majstor ovim wannabe zvezdicama kako se igra basket. Ali samo zbog ovakvih "navijača" kao što je ovaj branisval se nadam da miami neće osvojiti titulu u ovom sastavu, tačnije da princeza nikad neće doći do prstena. Realno izdivljaće ih Čikago u finalu istoka ako budu zdravi, a ako i prođu tu je durantula i thunder. Ako lejkersi naprave neki konstruktivan trade mogli bi i oni da se uključe u trku.
                Zar ti nisi banovan?

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Nemojte da moram da reagujem, bolje se kontrolisite majku mu, valjda smo svi odrasli ljudi, sta ce vam ove decije rasprave...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                    Taj fazon. Ako ovako bude i kad pocne play-off ovde ne vredi ni dolaziti.




                    Off-topic: Znaci, Ernesto navija za Lakerse i Duke ? Pa dobro covece, trebao si nadjes neke fenserskije timove.
                    Brate, da si mi ortak pa da ti i pokazem ciji dres s potpisom imam, u cijoj gajbi sam odeseo u Sakramentu, s kojim trenerom sam imao priliku da pricam dok sam peglao basket preko bare i ti bi navijao za Duke.

                    A, Lakers-i... Pa uz Kobe-a sam odrastao.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Nemojte da moram da reagujem, bolje se kontrolisite majku mu, valjda smo svi odrasli ljudi, sta ce vam ove decije rasprave...
                      Pitaj kapetana Džeka Vrabca zašto se uključuje na kraj tekme i proziva me bez ikakvog povoda. Nisam primetio da sam ga ikada spomenuo u bilo kom postu.

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Cestitam Erniju, Mambi i LejkerBoy-u na pobedi...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post
                          Pitaj kapetana Džeka Vrabca zašto se uključuje na kraj tekme i proziva me bez ikakvog povoda. Nisam primetio da sam ga ikada spomenuo u bilo kom postu.
                          idu mi na nerve tvoje konstantne provokacije i debilni komentari tako da imam pravo da reagujem. do pre dve godine nisi znao ni ko igra u majamiju a sad nešto pametuješ. kad tvoj idol bude imao pet šampionskih prstena onda ćeš moći nešto da kažeš o kobiju i lejkersima. do tad tišinčina!

                          Comment


                          • Sta se ljudi tripujete, Boston osvaja i kraj price
                            sigpic

                            Comment


                            • Takodje cestitam pravim navijacima Lejkersa.
                              @Mac - Vrabac vrijedja clana foruma, ovo je valjda zasluzilo ban?

                              Comment


                              • Gledali neko GSW-TOR.........

                                Comment

                                Working...
                                X