Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se vise Lakersi pale toliko ce sladje biti nabiti im game winner na kraju

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Brate, znam da volis Wade-a i da navijas za Miami, ali reci da ovo nije faul, stvarno...
      Ovo faul bio? Ajde nemoj zezati...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ovo faul bio? Ajde nemoj zezati...
        Uhvatio ga za ruku. Faul kao kuca.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ovo faul bio? Ajde nemoj zezati...
          Brate, em je bio over the back, em ga je udario po ruci kad je Drew krenuo da kuca. Stvarno ne vidim cemu polemika, jasno je kao dan.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Ovo faul bio? Ajde nemoj zezati...
            Preko ledja ne smes da mu uzimas loptu, moras da se izboris za poziciju...
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Protiv koga god su sudije bile protiv u Staples-u, taj je izgubio.

              Comment


              • Ma da. Sve ste u pravu. A kada se Rose-u svira faul onda je uvek nepostojeći.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Daj bre kakva je ovo sramota, ovo faul?!?!

                  Sramota, kako se sudi, kao da igraju Lakers-Sloga Kraljevo...sramota!
                  Sloga Doboj
                  Jbt kako te ne mrzi da pises gluposti?
                  Daj budi malo realan,postoji usporeni snimak i sve se vidi.Druga stvar je ako ti mislis da Wade-u trebaju pustati sve ono sto sviraju,a ne trebaju,trenutno je samo jedan na svetu koji treba imati povlastice (i opet ih nema) .
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakve veze Derrick ima sa bilo cim ovde?
                    O Boze...
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • LAL ovo dobija... nemoze dzejms sam,na njega ce sigurno utrajari tako da majamiju treba dobri suteri,miler,chalmers.... idemo heat

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Sloga Doboj
                        Jbt kako te ne mrzi da pises gluposti?
                        Daj budi malo realan,postoji usporeni snimak i sve se vidi.Druga stvar je ako ti mislis da Wade-u trebaju pustati sve ono sto sviraju,a ne trebaju,trenutno je samo jedan na svetu koji treba imati povlastice (i opet ih nema) .
                        Ne raspravljam sa ljudima koji ne gledaju tekmu...Wade-u ne trebaju nista da pustaju, ali nema veze, bio je faul i gotovo..strasno je to kako se svira protiv ekipa koje igraju protiv Lakers-a....
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • MA NAJJACI!!!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Thank you!
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Kakav pogodak Brajantaaaaaaaa!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ne raspravljam sa ljudima koji ne gledaju tekmu...Wade-u ne trebaju nista da pustaju, ali nema veze, bio je faul i gotovo..strasno je to kako se svira protiv ekipa koje igraju protiv Lakers-a....
                                Seti se pravila sa basketa i sve ce ti biti jasno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X