Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kelti kriminalno brane skok, vec dosta second shot poena od Knicksa a nije da su poznati po tome. Kada to zatvore, to je to. Kelti dobijaju.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • ovi niksi ne mase u ovu drugu cetvtrinu.... a i boston ne igra nesto odbranu....

      Comment


      • Rejdzon
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Kolika samo glupih turnovera Celtics-a u ovoj cetrvtini...
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • jbg desava se

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Rejdzon
              Hahaha kako je usrao kontru
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Kako lako NYK igra kad se Melo krece bez lopte... Melo bi trebao da igra kao u Denveru, sa dosta kretanjem bez lopte, probijanjem do kosa, a ne samo izolacije oko lakta, kao vecinom ove sezone...

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Kelti kriminalno brane skok, vec dosta second shot poena od Knicksa a nije da su poznati po tome. Kada to zatvore, to je to. Kelti dobijaju.
                  nema sanse da boston dobije.... NY dobija sa 10 i vise razlike

                  Comment


                  • Rondo opet nosi ovo cudo na glavi zato je izgubio loptu malopre.........

                    Comment


                    • Dobar ovaj Lin,2 asistencije 4 izgubljene lopte

                      Comment


                      • vec 4 izgubljene od lina.... prestici ce on svoj prosek od 6

                        Comment


                        • Baron i Lin se takmice ko ce imati vise turnovera.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Rondu je neko odradio lobotomiju i to vrlo uspesno.

                            Teko, Knicksi igraju na apsolutnom maksimumu, Boston nista ne hvata i 7 je razlike. Nema sanse da se drzi taj nivo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Boston je skroz rastimovan i opet su u igri

                              Comment


                              • Zastrasujuce koliko su Knicks-i losi, normalan trener bi se sa njima borio za vrh istoka, ovako, dosta i ako udju u PO..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X