Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ostaje neko da gleda Lejkerse i Oklahomu???

    Comment


    • Neka sad malo oni obicni simpatizeri NBA-a dodju sebi, a Jeremy neka iskoristi ovaj All Star da shvati u cemu gresi, ispravi izgubljene i nadam se nastavi sa dobrim igrama.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Neka sad malo oni obicni simpatizeri NBA-a dodju sebi, a Jeremy neka iskoristi ovaj All Star da shvati u cemu gresi, ispravi izgubljene i nadam se nastavi sa dobrim igrama.
        Ne mirotvori, kinez ce da pukne kao zvecka

        Comment


        • Jbg, krivo mi je sto se previse sad skace po momku jer nije on sam sebe digao u nebesa, nego su to uradili mediji. Nije uopste toliko dobar kao sto se prica, ali nije ni los kao sto neki smatraju.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Jbg, krivo mi je sto se previse sad skace po momku jer nije on sam sebe digao u nebesa, nego su to uradili mediji. Nije uopste toliko dobar kao sto se prica, ali nije ni los kao sto neki smatraju.
            Nije ni prvi,ni poslednji kojeg su ljudi zamrzeli zbog medija.

            Bas me zanima kako ce igrati recimo na pocetku sledece sezone,kada se sve ovo malo ohladi.

            Comment


            • Naslovi već iskaču, a na Chat-ovima gde se okupljaju fun-ovi Heat-a ide opšta pljuvačina po Lin-u. Momak je izjavio pred tekmu kako neće ustuknuti pred Lebron-om. To mu mediji nisu napravili već je sam rešio malo da se k*rči. To je lepo i hrabro, a sada će da ga pojedu.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Bas me zanima kako ce igrati recimo na pocetku sledece sezone,kada se sve ovo malo ohladi.


                bogme ćemu biti:
                bešte noge posra vas guica







                lutajući reporter tuta bugarin
                nežno šapće sneguljici
                dok patuljci ruju
                u rudnici

                Comment


                • Lin 1 od 11 sut Ako nadjem pogledacu kad dodjem iz skole snimak , cestitam Heatovci ali bice vremena za osvetu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kad je tebi Artest najbolji asistent i trojkas u ekipi, znas koliko ima sati.

                    Comment


                    • Originally posted by Drazen 3 View Post
                      Kad je tebi Artest najbolji asistent i trojkas u ekipi, znas koliko ima sati.
                      mislis World Peace
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Bajnam dobioo udarac u koleno, malo jace da ga je KD udario ovaj bi zavrsio sezonu sto posto

                        Comment


                        • Kakvo je govno ovaj novi LP, znaci tacno mi dodje da ih zapalim sve tamo.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Kakvo je govno ovaj novi LP, znaci tacno mi dodje da ih zapalim sve tamo.
                            Kako bre da gledam tekmu?

                            Comment


                            • Ovi Warriors-i ne mogu da daju kos za 100 godina

                              Comment


                              • Izgleda da se utakmice ne mogu gledati, nije to onaj bozicno-novogodisnji league pass.

                                Comment

                                Working...
                                X