Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shumpert cuva Dirka, Marion Lina, smejurija...

    Comment


    • Ilija Kovacic i cuveni John Terry

      Comment


      • 2 napada = 2 ukradene = Lin i Smith ... Lepo,lepo ,vracamo se Odakle nam je Teri trojku ubacio
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • JJJJJJJJRRRRRRRRRRRRRR Smith , dobrodosao majstore
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Mnogo dobijaju Knicksi sa J.R.-om. Nego jel ovo Davis u opremi? Spreman za povratak?
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by MakiVW View Post
              Mnogo dobijaju Knicksi sa J.R.-om. Nego jel ovo Davis u opremi? Spreman za povratak?
              ja sam ga video u odelu na TO kako dogovora taktiku zajedno sa D'Antoniem

              edit : sta radimo
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Kako su Knicksi mocni sada kada imaju JRa, to nije normalno,imaju 5, 6 atvarno vrhunskih igraca koji svakog mogu natrpati. Da imaju normalnog trenera, sada bih stavio pare na njih, ali sve ce to Mike uprospastiti, tako da sam bez brige
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Mislim da si se ti Miko bas istripovao sto se tice Bejrona u odelu xD
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Kako su Knicksi mocni sada kada imaju JRa, to nije normalno,imaju 5, 6 atvarno vrhunskih igraca koji svakog mogu natrpati. Da imaju normalnog trenera, sada bih stavio pare na njih, ali sve ce to Mike uprospastiti, tako da sam bez brige
                    ja sam singlirao ... imamo strasan tim ali bukvalno strasan tim , skoro na svakoj poziciji po 2 strasna igraca , ako Melo nauci igrati timski eto nas kao jednih od glavnih favorita za titulu
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Knicksi mogu imati 10 "Lin-ova", ali dok ne srede stvari oko Chandlera i Amarea, nece biti nikakav, osim klasican "suterski" tim. To se moze srediti samo ako se makne D'Antoni, ali oni izgleda njega nece da se otarase. Niti moze neko da dobaci loptu nekom u reketu, niti ti iz reketa mogu da se otvore...drugim rijecima, nikakve taktike nemaju. Da nije Lin proradio poslednjih par utakmica, glavno nacelo bi im bilo "uzmi i sutiraj". Nema od toga posla, za koji ce im k.... onda jedan od teoretski najboljih centarskih tandema danasnjice...

                      Comment


                      • Dokle god se oni budu oslanjali na trio Shumpert - Lin - JR, nema tu 'leba na duge staze. Imas Amare-a i Melo-a, a ne znas kako da ih ukomponujes, pa proradice i njima egoi kad-tad.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ali Iman Shumpert, koja je to kretencina bez mozga to je nemoguce. Ako ne bude imao 5 TO do kraja evo gde sam.

                          Comment


                          • Niksi sad imaju odlican tim, al kad vidim ovog D'Antonia setim se nase reprezentacije s Pizonom na klupi iskreno se nadam povratku Phila Jasksona...

                            Comment


                            • Sta rade starci...

                              Comment


                              • Nema leba dok MVP ne uzme stvari u svoje ruke , dva polaganja sa faulom , majstor
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X