Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pekmen moze i mora bolje u drugom, masio je neke zicere,zl u odbrani je ok,al realno nema ni koga da cuva .

    Comment


    • Splitter je sjajan cele sezone. Koja bi senzacija bio da je Azijat

      Comment


      • Ma bravo Jose majstore , ajde jos bacanje ubaci plizzz
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Ne mogu da vam opisem koja je moc kad slusate ovog komentatora, a navijate za Toronto.
          Odigrao H1, kad da Toronto kos i kad se cuje komentator, skocim sa stolice sa podignutim rukama. HAHAHAHAHAHA
          sigpic

          Comment


          • Izgleda da smo svi igrali veceras Toronta h1 , kolika je granica bila , ovamo 7,5 ... Sve se nadam nesto ako promasi sada Toronto a verovatno hoce da nece biti ni faula nista ,samo da ce ostaviti loptu i kraj bar se nadam
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Da se isprati Crnokosa do kraja

              Comment


              • Lin 13 asistencija, Kingsi 11

                Gledam Ljubin post pa se zabunih
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ajde Parker-u promasi bar jedno u pm...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • ^

                    Wizardsi ?

                    edit : odnosi se na indigov post
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Da li ima neko dobar stream za Minesotu???

                      Comment


                      • Kakav je ovo maskenbal dresova u Nju Dzersiju , ja prvo pomislio neki snimak kad sam otvroio
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Crnokosa = Nets

                          Marshon

                          Comment


                          • Detroit vodi nakon 3 cetvrtine :lo1: Odoh malo kantera , ubi me ova neizvesnost
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Koliko je ovaj Boston smesna ekipa majko moja.... tugaaaa

                              Comment


                              • Ma svaku utakmicu se muce, tesko je zaista za gledanje, a kad su svi matorci.

                                Comment

                                Working...
                                X