Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No1 PF in the game ladies, No1.

    Comment


    • jbs ti ove Lejkerse kad ne mogu razmontirati Toronto bez Barnjanija i Bejlsa
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Kaldero je napaljen vcrs, bice ovde svasta....

        EDIT: Lejkersi zbog Brajanta gube ovo, 2-7 u poslednjoj cetvrtini, od toga 5 suteva zaredom promasio....
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ako cemo realno, Lakers-i su trenutno jedna ogromna sprdnja.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Kobi standardno dobar iz igre 7 od 21, 4 promasena suta u poslednjih 5 minuta.

            Comment


            • Ovi Lejkersi su gori od Sloge iz Kraljeva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • Jos ce izgubiti na kraju Ima neko stream , bas me zanima kako ce ovo zavrsiti
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • E moj Kobi ako ovo izgubi, definitivno ispada iz trke za MVP-a.

                  Comment


                  • Originally posted by emil_portnoy View Post
                    E moj Kobi ako ovo izgubi, definitivno ispada iz trke za MVP-a.
                    Ne, cekamo da licno on izgubi 20 utakmica, tek tada ispada is trke, ovih 6,7 sto je sam izgubio nisu dovoljne.

                    Comment


                    • Kakav je ovo promukli komentator ,ovo je smesno Bynum za 86-86 , ide u produzetke
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by emil_portnoy View Post
                        E moj Kobi ako ovo izgubi, definitivno ispada iz trke za MVP-a.

                        Problem je sto igraju triple team na njemu u zavrsnicama, a on opet pokusava da pogodi ne jedan, nego nekoliko suteva na taj nacin sto je nemoguce. Da li ne veruje saigracima ili je nesto drugo u pitanju, to verovatno nikada necemo saznati.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Kakav je ovo promukli komentator ,ovo je smesno Bynum za 86-86 , ide u produzetke
                          90-86 je rezultat.

                          @mac problem je sto je najsebicnije stvorenje na planeti zemlji.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Kakav je ovo promukli komentator ,ovo je smesno Bynum za 86-86 , ide u produzetke
                            Ni u jednom trenutku nije bio taj rezultat, sta pricas covece...

                            Kalderon besprekoran vcrs, 4/4 za tri...

                            EDIT: Sve nas je cika Kobi sad razuverio... Kleiza koji si idiot...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                              Ni u jednom trenutku nije bio taj rezultat, sta pricas covece...

                              Kalderon besprekoran vcrs, 4/4 za tri...
                              ma 88-86 , pomesao sam brojke kad je ono bynum smanjio sa 84 na 86 ,nije se videlo najbolje
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kobi kao da me cuo

                                Comment

                                Working...
                                X