Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Шта убада овај Пол сунце ти јебем.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Okrenuce bre stizu ti pare samo lagano...
      Ma pao sam nesto drugo nije ni vazno nego volim da ih gledam kako se raspadaju. Mocni fejkersi su se preracunali prvi put u istoriji, gledaj uzivaj neces imati prilike jos puno puta da ih gledas ovako tuzne kao ove sezone

      Comment


      • Otresce ih NYK u nastavku , bice +20 do kraja
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • CP3!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            CP3!
            Nastavlja da razjebava ligu u crunch-u celu ligu sve na gomilu ove godine nisu pogodili koliko on.

            Comment


            • Moze li naknadno da se zove na All Star, ovaj Kinez je awesome...
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Kako neko ko jede pirinac ceo zivot moze da igra ovako? Ej, ceo zivot pirinac... Dorucak, rucak, vecera... Fisher-u penzionisi se, nemoj vise da se sramotis.
                Cale mu je 70ih stigao u sad tako da ga je sigurno odvikao od pirinca ili mu je davao samo jednom dnevno a za fisera se slazem
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ma pao sam nesto drugo nije ni vazno nego volim da ih gledam kako se raspadaju. Mocni fejkersi su se preracunali prvi put u istoriji, gledaj uzivaj neces imati prilike jos puno puta da ih gledas ovako tuzne kao ove sezone
                  Stvarno ocajno igraju...nego gledaj kako Lin igra smekerski ovo mu je sigurno harvardska knjiga udarila u glavu. Sutra ili preksutra moramo da uzmemo pare na kladzi...ide nam 14i treba da se isprsimo za poklon :P
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Moze li naknadno da se zove na All Star, ovaj Kinez je awesome...

                    Cim padne malo veci pritisak na njega, ima da nestane kao Atlantida. Dobar momak, talentovan igrac, ali mislim da nece ovako jos dugo.



                    EDIT: Kladionica i pokloni, imate pm i druge teme. ;)
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Do kada Kobe pokusavati pogoditi nesto , sut mu 1 od 9
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Cim padne malo veci pritisak na njega, ima da nestane kao Atlantida. Dobar momak, talentovan igrac, ali mislim da nece ovako jos dugo.
                        Pa pazi, koliko se prica o njemu, sada igra protiv Lakersa u MSG, nije bas da je bez pritiska, pa opet gazi bolje nego do sada. Mozda preterujem, ali izgleda kao real deal, bar dok ne pocnu da ga biju za sve pare.

                        Dobi Atlanta Orlando.

                        Edit: World Peace u skladu sa imenom, mirno, opusteno i bez nervoze
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ja ne znam sta je ex Artest sanjao kad mu je u glavu doslo da promeni ime i prezime , ali sigurno nije bilo nista lepo
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Tih kobi 1 od 11
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Pogodi Kobe
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Pa pazi, koliko se prica o njemu, sada igra protiv Lakersa u MSG, nije bas da je bez pritiska, pa opet gazi bolje nego do sada. Mozda preterujem, ali izgleda kao real deal, bar dok ne pocnu da ga biju za sve pare.

                                Dobi Atlanta Orlando.

                                Edit: World Peace u skladu sa imenom, mirno, opusteno i bez nervoze

                                Ma on je jos uvek potpuno opusten na terenu jos uvek, vidis kako se smeje, 'ladan je kao spricer. Problemi nastaju kad shvati da se od njega ocekuje da ovako igra do kraja sezone i da ukomponuje Amare-a i Melo-a. Kazem, mozda i gresim, ali mislim da ce tako biti.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X