Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ма не сме Јанко да шутне, а кад би се охрабрио ... ех, па за две-три сезоне би био као Пеђа у најбољим данима.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Ma trebali su Jimmera da dovedu,on zna da ubode spolja

      Wash je tradicionalno katastrofalan tacka

      Comment


      • @MVP , jbs postove , nego dosadno pa rekoh da napisem

        @Ljuba , ne navijam ni za koga bas u NBA , od kada sam poceo pratiti NYK sam ubedljivo najvise gotivio , nzm sto , uvek ti zapadne neki tim za oko , ne mogu sebe nazivati velikim navijacem jer nisam ni prosle sezone pogledao vise od 10-20 meceva u regularnom delu ali u PO gledao sve 4 Turiaf mi je inace omiljeni NBA igrac pa gotivim Vasington jer igra sad u njemu a kako je povredjen
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          @MVP , jbs postove , nego dosadno pa rekoh da napisem

          @Ljuba , ne navijam ni za koga bas u NBA , od kada sam poceo pratiti NYK sam ubedljivo najvise gotivio , nzm sto , uvek ti zapadne neki tim za oko , ne mogu sebe nazivati velikim navijacem jer nisam ni prosle sezone pogledao vise od 10-20 meceva u regularnom delu ali u PO gledao sve 4 Turiaf mi je inace omiljeni NBA igrac pa gotivim Vasington jer igra sad u njemu a kako je povredjen
          A sto recimo ne odes da spavas nego nas ovde mrcvaris i dizes nam pritisak ?
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • ^

            Ustao sam u pola 5 , cisto sumnjam da bih uspio zaspati ;) ... BTW gangy , ja ti dizem pritisak , opusti se , popij nesto i uzivaj u basketu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              ^

              Ustao sam u pola 5 , cisto sumnjam da bih uspio zaspati ;) ... BTW gangy , ja ti dizem pritisak , opusti se , popij nesto i uzivaj u basketu
              Mnogo si dosadan. To je nesto neopisivo.

              Comment


              • Dajte onaj spanski stream za Lejkerse ))))

                Comment


                • Jel gledamo najveci derbi u NBA?

                  Comment


                  • Gledamo ali na losem streamu :/

                    Comment


                    • http://www.firstrowsports.eu/watch/1...es-lakers.html

                      Ovde ima nekih 7 streamova,pa vidite koji vam najvise odgovara

                      Comment


                      • http://www.rojadirecta.me/goto/event...me/canal-1.php

                        Meni je ovaj najbolji

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          jeste najbolji ako nadje neko one spance neka stavi

                          Comment


                          • Strasno je koliko je dobar Bynum...Od pocetka krenuo da melje...Mogao bi da bude najbolji centar lige uskoro..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Meni ovaj bolji
                              http://www.rojadirecta.me/goto/locap....blogspot.com/
                              Kasni 2-3 min za spanskim, ali ga radi tnt
                              sigpic

                              Comment


                              • na balkansportu, vrlo dobar stream espna
                                nego jel to onaj komentator sto i u igrici bude?

                                Comment

                                Working...
                                X