Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj najbolji drug zivi u Klivendu, kazu da je Lebron neprijatelj broj 1 tamo , a svi su se kleli u njega ... U nekim radnjama to leto kada je otisao Lebron, njegov dres ako pocepas -upalis od prodavca dobijas drugi od nekog igraca po 60% nizoj ceni ....

    Comment


    • Lagano u cetvrtoj . Lebron kao Point Guard i nema sta da brinemo.
      @pape - Lebron nije izdajnik, nego sportista, a prije svega - normalan covek. A to koliko su mu zahvalni stanovnici Klivlenda vidimo po tom paljenju dresova. Bagra nezahvalna.
      Last edited by Emil_LBJ; 08-02-12, 03:04.

      Comment


      • I pobeda, i kečina u hendikepu i over i svi izašli živi i zdravi sa tekme! Let's go Heat!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Idemo Kingsi ,koja minesota da se igra u Kaliforniji +20 za Kingse ocemu pricate bre???

          Comment


          • Veliki Nash... Milwaukee ima sansu da izjednaci ili pobedi.
            Edit: Zasluzena pobeda Finiksa.

            Comment


            • dajte link za kingse, sve popucalo...

              edit: naso
              Last edited by carter985; 08-02-12, 03:14.

              Comment


              • Minesota sa ovakom igrom mocice da dobije jedino NO i nikog vise,bravo za mlade Kingse nemam zamerke,bice bolje idemo Kingsi!!!

                Comment


                • Dobri ovi Kingsi

                  Comment


                  • e jbga... nije mogao da ima otvoreniji sut.. steta za kingse

                    Comment


                    • Ovo je neshvatljivo da lik sutira tojku za pobedu potpuno sam!!!! BRAVO ZA PEKMENA I MINESOTU zasluzena pobeda!!!!

                      Comment


                      • Umalo da Kings-i da dobiju, promasen sut za pobedu.

                        Comment


                        • Srce mi je stalo ali sta je tuje idemo dalje!!! sve je to igra...

                          Comment


                          • da je bio J. Fredette kako bi deckic pocepao mrezu bas ga krenulo veceras on ih je vratio u igru!

                            Comment


                            • Originally posted by papekings View Post
                              Bravo za Miami,ako sam prosle godine podrzao Dallas u finalu zbog Peje Kingsa,ove godine je red da Miami dokaze ko je najbolji tim ove godine,prognoziram finale protiv Oklahome i 4-2 za Miami.
                              Originally posted by papekings View Post
                              Miami mi je bio ok ikipa sve dok ovaj James izdajica nije dosao,juri covek prsten i ode u Miami izda ceo Clevland ljudi su se tamo kleli u njega,od srca zelim da Bullsi uzmu prvo mesto na Istoku i finale protiv Oklahome ,no svako ima svoje misljenje pa cemo svakog uvaziti,na kraju ko bude upravu pruzimo mu ruku i to je to,ja prvi skidam kapu ako Miami osvoji titulu ali se ipak nadam da nece!!!
                              Provaljen si da si nas covek, je l' ti ovo Mac obecao poziciju mod-a ako podrzis Bullse? Jos jedan Hitovac bre

                              Comment


                              • Ja kada sam navijao za Kingse ti nisi ni cuo za Miami zato nema sta da pricamo vise,tvoj savet mi nije potreban.

                                Comment

                                Working...
                                X